Je to už vôbec možné?

Príspevok v téme: Je to už vôbec možné?
1994ka

Ahojte,

dlhšie som tu nebol, ale chcem Vám napísať čo sa mi stalo za posledné 3 týždne. Spoznal som peknú babu, milú, veľmi sa mi páčila. To isté som cítil aj z jej strany, naozaj som mal pocit, že sme si padli do oka. Tak sme sa dohodli, že sa stretneme. Chvilu sme sa prechadzali, ale potom sme to nevydržali a bozkavali sme sa hodiny. Bolo to užasne. Nasledne sme si pisali, naznačila že je do mňa zalubena, strasne vela sme flirtovali, žiarlila na moje kamaratky. Bol som strašne šťastny, že to konečne klapne, bol som veľmi vysoko v oblakoch z nej...ale žiaľ čím ste vyššie tým viac viete padnúť...asi po dvoch tyždňoch mi z ničoho nič nenapisala, že je zalubena do jedneho chlapca, ktoreho stretla par dni predomnou. Ja len uplne nepochopitelny vyraz, ako sa to vlastne mohlo stať? Prečo? Odvtedy ubehli 3 dni, ktore som cele prebdel, spal som len par hodin dokopy, som z toho uplne hotovy. Myslim, že je to definitivne KO. Strašne ma to vzalo.
Nenavidim všetko...chcem to už vzdať, tolko bolesti sa neda zniesť. Robí mi dobre ak uvažujem o samovražde, večer ma chytaju zachvaty paniky...potrebujem pomoc..cítim sa zrely na psychiatriu...

fonte

Ty si nepochopil zenske myslenie. Ked si nezny, chce tvrdeho, ked tvrdy nezneho, ked bradaty oholeneho, atd......
Normalne ked nieco chces, povies, ale zena, to je ine, tam musis vypatrat, co chce, musis byt tajomny, tahat ju za nos, manipulovat.
Oni to volaju dobyvanie, alebo napatie, nechapu, ze niesu srnky v lese a trofeje, ale ze sme homo sapiens.
Mne to pride osobne az smiesne . Ale zas nie vsetky. Niesom ziadny misogyn. :D
Nebudem to natahovat. Je to 3xvy, to je cele ... Vyplatit, vypocut a vyplieskat. To zabera na kazdu :D
Pisem to s humorom, tak to tak aj berte.
Ako stary baca vraveli, with age comes the wisdom :D

ahjajjaj

nikde si neurobil podľa mňa chybu. Len si natrafil na nesprávnu babu. Určite si nezaslúži, aby si kvôli nej nespal. Nabudúce si k vysokému lietaniu prichystaj pre istotu aj padák. Proste krátky vzťah ber absolútne s rezervou.

Kapitan_Morgan

1994ka treba sa trošku krotiť a nie hneď jej dať na dlani svoje srdce po tak neskutočne krátkom čase. Vieš, dievčatám sa páči jedna vec, a to tá, že si ju ako keby nevšímaš tak, ako by si chcel. Ako keby si o ňu nemal taký veľký záujem, ako o na o teba.

Pretože, keď si ju príliš všímaš a pozeráš sa na ňu ako keby si videl prvýkrát peknú babu a si z nej totálne hotový a hneď jej povieš, čo k nej cítiš, tak väčšinou stratí záujem. Treba trošku vytvoriť medzi tebou a dievčaťom napätie a hrať sa na takého odmeraného.

ovomaltine

nemusi to byt nutne chyba v tebe, jednoducho je problem, aby si dvaja ludia sadli
ona to mozno nebrala vazne, len ako zabavu

1994ka

Simi nie, toto je už iná baba.

Ja to nechápem, zo začiatku to vždy všetko začne sľubne a potom sa to pokazí, kde robím chybu?

ja už nechcem nič v čom sú emócie..najdem si kamosku s vyhodami a stači...to možno ženy upustia od niektorych charakterovych vlastnosti, ktoré im na mne asi nesedia...

Simona393

Brzdi, brzdi. Kam sa ty ponáhľaš zabíjať? Je to tá baba, čo si písal naposledy, že raz ti volala potom nie, bola divná, bol si u nej, nakoniec , že si presvedčený, že ťa chce? Lebo ja som ti hovorila, či nemá aj niekoho iného, preto sa tak divne správa, možno má dvojitý vzťah, pamätáš?
Alebo toto si si našiel novú? Vravíš, že boli bozkávačky, flirtovanie, predpokladám, že len pri tom nezostalo, a konečne sa ti splnil sen mať niečo intímne. To ti predchádzajúca partnerka nedala s kt. si bol 5 rokov, vtedy si tiež vravel, že rozmýšľaš nad smrťou.
Neber si to tak k srdcu, pri každom prúsere. Ludia sú prelietaví a zvlášť v dobe internetu. Kým stretneš nejakú vážnu známosť a všetko v jednom -krása, sex, vernosť. láska vášeň sa ešte nahľadáš To keby si mal každý za to zabiť, už tu polovica ľudstva nie je.

ovomaltine

nemusi v tom byt ziadny iny chlapec, moze to byt len vyhovorka, ked chce mat pokoj. mozno to bolo vsetko prilis rychle a chce mat klud. alebo ma svoje problemy, tazko povedat.
kazdopadne neber si to osobne. chapem, ze sa citis mizerne, snad to rychlo prejde.