Je to už vôbec možné?

Príspevok v téme: Je to už vôbec možné?
1994ka

Ahojte,

dlhšie som tu nebol, ale chcem Vám napísať čo sa mi stalo za posledné 3 týždne. Spoznal som peknú babu, milú, veľmi sa mi páčila. To isté som cítil aj z jej strany, naozaj som mal pocit, že sme si padli do oka. Tak sme sa dohodli, že sa stretneme. Chvilu sme sa prechadzali, ale potom sme to nevydržali a bozkavali sme sa hodiny. Bolo to užasne. Nasledne sme si pisali, naznačila že je do mňa zalubena, strasne vela sme flirtovali, žiarlila na moje kamaratky. Bol som strašne šťastny, že to konečne klapne, bol som veľmi vysoko v oblakoch z nej...ale žiaľ čím ste vyššie tým viac viete padnúť...asi po dvoch tyždňoch mi z ničoho nič nenapisala, že je zalubena do jedneho chlapca, ktoreho stretla par dni predomnou. Ja len uplne nepochopitelny vyraz, ako sa to vlastne mohlo stať? Prečo? Odvtedy ubehli 3 dni, ktore som cele prebdel, spal som len par hodin dokopy, som z toho uplne hotovy. Myslim, že je to definitivne KO. Strašne ma to vzalo.
Nenavidim všetko...chcem to už vzdať, tolko bolesti sa neda zniesť. Robí mi dobre ak uvažujem o samovražde, večer ma chytaju zachvaty paniky...potrebujem pomoc..cítim sa zrely na psychiatriu...

ahjajjaj

ahoj, mám jednu kamošku, ktorá má síce na FB nejaké kontakty, ale nejaké pozvania na priateľstvo zvykne odignorovať.
Je to jej slobodná voľba.
Tej babe by si mal napísať niečo, čím vzbudíš jej záujem. Napr. minule v bare som si od Teba vypýtal od Teba kontakt na FB, lebo si sa mi páčila. Bol by som rád, keby si patrila k mojim kontaktom. Ďakujem.

1994ka

Napisal som jej aj som jej poslal ziadost, ale zatial som nedostal reakciu ani na jedno z toho.. Pochybujem, ze odvtedy nebola na FB..

ovomaltine

a preco by mala prijat, ked ta ani nepozna? ked si nieco chcel, mal si jej napisat spravu. nie kazdy si pridava kazdeho.

1994ka

Ešte taka maličkosť..ešte v ten deň, keď som zakladal túto tému som bol s kamošmi večer v pizzerii a už niekolkykrat sa mi stalo, že tam bola rovnaká čašnička a zakaždym sme si vymenili pár úsmevných pohľadov. Tak ked som bol vo svojej "nemám čo stratiť" nálade, tak hovorím skúsim sa s ňou dať do reči... a nakoniec som si od nej vypýtal Facebook, ktorý mi nadiktovala. Napísal som jej, ale po uplynuti dvoch dni mi zatial ani priatelstvo neprijala...ja by som asi mohol o tomto napísať knihu, že koľko nepodarených situácií som už zažil so ženami :D síce to nie je nič hrozné, možno nakoniec ešte aj odpiše, ale ide o princíp už :D ...Asi sa budem musieť začať v tych odmietaniach vyživať a sám pre seba len tak zo športu ich nazbierať čo najviac :D

ahjajjaj

ahoj pepe, berme do üvahy 50%. Je to polovica všetkých manželstiev. Potom je tu otázka, či sa pozeráme na pohár s vodou ako na poloplný alebo poloprázdny.
POdľa nových štatistík sa každoročne rozvedie asi 30 % manželstiev. Údaj z roku 2019. A na vine z rozvodu bývajú väčšinou obaja z manželov. A to, či sú deti Tvoje? Vieš, máme jedného VŠ vzdelaného známeho, ktorá tvrdí, že jeho exka má v skutočnosti dcéry od svojho brata a nie od neho. A on sám tomu verí.

pepe542

Áno pán kapitán...je to so skúseností, stačí sa poobzerať okolo seba a prečítať si štatistiku rozvodovosti. Ale ešte trochu počkaj príde Parker a vnesie jasno do veci. Zakladateľ je už dosť starý aby o veciach niečo vedel. keď nie, má internet a googl. A ten scenár platí na na 50 percent. Fungujúcich ja pomerne dosť...ale šťastných ako šafránu.

ahjajjaj

to jej zahorenie láskou k Tebe, bolo ako vzplanutie slamy v ohni. Rýchlo zahorí, rýchlo zhorí. Ber z toho to pozitívum: si schopný vyvolať v dievčati vášeň aj zamilovanosť. Takže si úplne ok, a nejakú samovraždu by to dievča ani nepochopilo. Ani nič nie je mizerné, všetko je dobré, a podľa mňa je všetko s Tebou fajn, len tie vzťahy netreba brať na začiatku tak strašne vážne, ale užívať si len prítomnosť, budúcnosť riešiť len keď to dievča už dobre poznáš, aký je človek.

Kapitan_Morgan

pepe542 asi píšeš z vlastnej skúsenosti čo ? Nie každý musí dopadnúť ako ty. Nezabúdaj, že existujú aj fungujúce vzťahy a rodiny :)

pepe542

Nič sa nestalo drahý môj...len si stretol priemernú babu dnešnej doby...chémia pracuje presne tak, ako to príroda určila. Príde čas,keď si presne takú uviažeš na krk a potom budeš uvažovať o samovražde...keď Ťa poníži s najlepším kamarátom, rodinným priateľom ale bo s kolegom...keď budeš mať pocit, že sa Ti všetci vyškierajú za chrbtom a Tebe ostanú na krku hypotéky a výživné a ešte podozrenie, že ani deti nie sú Tvoje...potom pocítiš opravdivú vášeň....

1994ka

Nie, mám naozaj pocit, že im nerozumiem. Neviem čo mám povedať, čo chcú počuť, ako udržať ich záujem..