najlepsie/najkvalitnejsie kondomy

bbhhbb

mne sa nepacili ziadne, vzdy mi prislo ze tak 40% celeho pozitku je prec, plus vsetky maju aspon nejaky pach atd.
odpovedou su aspon pre mna kondomy bez latexu, konkretne pasante sensiva, su tensie a pevnejsie ako latexove, prepustaju teplo (toto je ta najlepsia vec), nie su tak neprijemne lubrikovane a zaroven sa mozu pouzivat aj s olejovymi lubrikantmi. teraz ich vnimam tak ze kebyze si mam vybrat medzi prerusovanym sexom a kondomom a ani neriesim bezpecnost, tka beriem kondom, lebo pocit je takmer rovnaky a za tu moznost spravit sa vo vnutri to fakt stoji.

Veron

Treba si pozrieť ponuku a vyskúšať viac druhov. Každému vyhovuje niečo iné. Ja som donedávna ani nevedela, že existuje taká obrovská ponuka kondómov. V drogérke majú pár druhov a značiek, hlavne durex, ale keď som pozerala ponuku v internetovom sexshope tak som skoro odpadla aké možnosti sú pri výbere kondómu. Veľkosti, tvary, hrúbka, materiál, pre alergikov atď. Ja som vyskúšala už viac druhov no ako komplet balenie naposledy som objednávala Dvojitá rozkoš - kondómy (12 ks) a je tam aj násada na prst na dráždenie. Bolo to dosť v pohode. Treba si pozrieť ponuku a vyskúšať viac druhov. Ja som kupovala na www.zambo.sk

pirtulka

za mňa jedine glyde... bez hnusnej chemky, bez mlieka (som vegán) a s prírodnými farbami a príchuťami.. mám rada vanilku :) a ešte k tomu sú fair trade

anuska

no..moja skusenost je ina troxa...s durexmi mam len dobre skusenosti,nikd nepraskol..ale teraz sme dlho frcali na pepine-boli super,az tak super ze praskol...a poto zasa...tak sme opet presli na durex....ale znacka podla mna nerozhoduje...minule sme opets pepinom(a nie razu...zlikvidovaoi sme 3 baliky...) a nic sa nestalo...tak neviem...ide o to ako ho nevlecies...a skondomom nemozes zasa santit ako diva....to je blbe...

kywi

a co tak sa pozriet na krabicke aky je to "rozmer" kondomu?ved je to tam tusim v milimetroch udane na aky penis to ma stacit!!:) A umenie neotehotniet pri pouziti gumy nie je v znacke kondomu(ale zato by som nepouzivala najlacnejsie), ale v spravnej velkosti a nasadeni tak,aby nezostala bublinka vzduchu vnutri!;) Teda dodrziavat poctivo pokyny na pribalovom letaciku. A jasne,ze sa zvykne pocas sexu aj zvliect, to je normalne,len potom treba priebezne parkrat skontrolovat a napravit,aby sa nezvliekol uplne.:)

evita21

D_nika...no ani ja nemam pocit ze ho moj ma nejakeho maleho.....ved on si ho ledva navlece a roluje sa vzdy spat...ako nechapem...normalne som mala niekedy strach ked sme to robili a furt sa mu to rolovalo dolu