Problem s vlhkostou

Príspevok v téme: Problem s vlhkostou
Nicki1994

Ahojte zeny/dievcata. Mam priatela chodime spolu 3 mesiace. Problem je ze napriek tomu ze som nadrzana nie som vlhka tam dolu tym padom sa nemoze do mna dostat ked chceme mat sex. Este vacsi problem je ze pri inych chalanoch nemam problem zvlhnut. Neviem si to vysvetlit,priatel je fesak a lubime sa a mysli si ze ma sexualne nepritahuje ale pritahuje..sme spolu skoro kazdy den vela krat az do rana..moze to byt prave tym ze sme moc spolu alebo niecim inym? Prosim poradte mi. Dakujem.

sonicka_s

skus sa viac uvolnit a ked sa ti to nepodari, tak kludne možeš použit aj lubrikačny gel, veď je to uplne nromálne

laurittko

ked si vlhka, tak je to v poriadku. Horšie by bolo, keby si nebola. Potom by bolel i sex a asi by ste museli použit lubrikačny gel, aby to lepšie klzalo

Healthy818

ked si viac vlhká, tak je to v poriadku, ale ked nie, tak odporučam librikačny gel a idelane na vodnej baze , su najlepšie

kralovna_12

tiež sa na tom občas stane , občas to tak proste je a neda sa to ovplyvnit. Vtedy iba použijeme intimny lubrikačny gel - najlepší je tento, lebo už sme ich skusili naozaj vela a tento je naozaj najlepší superlove.sk a suchota je preč

ivanuska265

a čo nejake lubrikačne gely? Nechcela by si nejaky vyskušat? Ono by ta to pekne zvlhčilo a dostane sa do teba a tiež ti to bude prijemne. Na sucho to dost boli

alicazazrak

uvolni sa a ked to nejde, tak kludne použijte lubrikačny gel. je to uplne normalne. Hlavne no stres a uživajte si to