Silné úzkosti z osamelosti

Keita

Nemas nikoho? Surodencov, rodicov, rodinu, s ktorou si rozumies, jedineho kamarata?

Nemat nikoho a byt na svete sam, blizkych nemat, cudzim neverit, to je skutocna osamelost. Spadas to tejto kategorie?

Stellan

Zrejme mám nejakú formu sociálnej fóbie. Ten ten okruh ľudí nemám ale potrebujem
Aksuram76 mám mail vedľa mena.
Ani ma nebaví nič robiť, keď necítim pripojenie s ľuďmi. Veci sa mi zdajú márne.

Aksuram76

Stellan cítim sa dnes podobne. Rada si s Tebou preberiem co Ťa trápi. Úprimne. Verím že to pomôže aj mne. Na ktorú mailovú atresu Ti môžem napísať?

Elaa

NIE SOM odbornik. ale pripada mi to ako socialna fobia, co moze pomoct je jednozancne psychoterapia a taktiez udrazviat si aspon lbizky okruh znamych, kamaraov, ktory vedia pochopit a poradit..drzim palce

lia29

Nájdi niečo, čo ťa "drží pri živote". Knihy, hudba ... niečo, čo ťa solobodí od ťaživej reality. Nájdi niečo v čom môžeš napredovať, posúvať sa ďalej. Kľudne aj kariéra. Len aby si bezcieľne netápal. Každý má o koho sa oprieť ... ja nie. Tak to život zariadil. Nezmením to tým, že mu budem odporovať. Zatnem zuby. Nechám slzy tiecť. A fungujem. Deň za dňom.
Drž sa. Niesi jediný

ovomaltine

stellan, tak si to natrenuj na jednom cloveku, daj si stretko napriklad aj odtialto a potom to uz mozno pojde. skusal si vobec?