podviedla som naj kamosku s jej priatelom

Príspevok v téme: podviedla som naj kamosku s jej priatelom
podvodnicka

stala sa mi taka vec ze som bola von aj s kamaratmi a trosku sme pili...nejako som skoncila s priatelom mojej najlepsej kamaratky,dokopy sa nic nestalo len sme sa bozkavali trochu vasnivejsie a dlho...neviem co mam robit, povedat jej to alebo si to radsej nechat pre seba?viem ze by ju to velmi zranilo...my sme jej to chceli povedat ale nenasli sme odvahu...vlastne bolo to len koli tomu alkoholu a pre nas to nic neznamenalo...lenze ja sa jej nedokazem pozriet do oci...mame sa s tym trapit len my alebo tym trapit aj ju??

Kikaaaaaaaa

Jo jako je to dost ubohý. Udělali ste chybu oba dva ne jenom ty. Jako teď budu tady všechny útočit jen na tobě . Nevím kolik ti je let ale ak ti je mín než 18 a pila si alkohol tak to je moc ubohý holčičko. A když se bojíš ji to říct tak ji to neříkej ale doufám že sni nebudeš pak pit kafe nebo to dokáže jenom ubohá holka která nema hrdost. Jo ja neříkám ze ji nemáš ale ak ji to chceš říct tak řekni ale pak jdi s jeji života pryč?a co se tyka toho kluka tak to je jenom ubohy čurak který nevi co ma ze sebou dělat nebo ak ji miloval tak by ji to životě neudělál i kdyby měl v sobě 4promile.. ja jsem taky holka jak ty . Nelituj nic tehdy si to tak chtěla nebo kdyby si nechtela tak to neuděláš. To je můj názor život jde dál člověk se učí sam ze svých chyb

kkq

Moje kamošky si myslia, že keď si vypijem, podvediem svoju priateľku bez myhnutia oka, no ako to tu tak čítam, ženské pokolenie nie je na tom o nič lepšie. Vypijete si a už to ide....

pepoiii

JJ zenske a alkohol Staci ozrat a mozes si znou robit co xes dalsia ukazka tohto. Inac mna moja podviedla dala dnuka valibuka dajakeho herca a potom som si uvedomil ze alkohol a zenske pasuje k xebe :)

branooo

play, si curak! Nikomu nic nevrav - narobis tym viac skody ako uzitku. Nevyspala si sa s nim, tak kvoli takejto blbosti im nekaz vztah.

play

Sorry ty si SVINA a nie KAMARATKA !! DObre si vedela co robis, teraz to maskujes za alkohol. Vyzer si to a povedz jej to, nech vie aku ma kamosku.

podvodnicka

ked to bolo tak ze ja s tym chalanom sme si dost blizky a predtym ako s nim zacala chodit ona to bolomedzi ami dost zvlastne...ona to nevie, ale jedno viem a to ze sa citim strasne a preto by som to uz nikdy za ziedych okolnosti nezopakovala :(len sa jej to bojim pvedat, fakt by som o nu ako kamosku nechcela prist

ajus

no ti poviem, ze pekne to nebolo...ked je to tvoja najlespia kamaratka tak si jej to vobec nemala spravit...sak ty vies co to vobec najlepisa kamaratka znamena??? asi pochybujem...aj keby si nevem aka opita bola podla mna vies rozmyslat co robis a kto je ten s ktorym si sa bozkavala...ja by som to mojej naj kamoske isto neodpustila...a tomu "priatelovi" tiez nie..a ja ta ako nechcem teraz okricat alebo co ale som tu napisala vlastny nazor ako kazdy z nas...

moninka

ako chceš počuť môj názor? Zachovala si sa svinsky... mne to tiež spravila "kamoška" pred mojím zrakom, odvtedy ju nenávidím... vždy keď si na to čo i len spomeniem, vrie celé moje telo a od zlosti by som ju najradšej zabila... to je jedno čo odpustiť neviem, neveru čo už len akúkoľvek... a Vy ju už toľko neutešujte...nemala to spraviť a nevráti to späť...

moninka

ako chceš počuť môj názor? Zachovala si sa svinsky... mne to tiež spravila "kamoška" pred mojím zrakom, odvtedy ju nenávidím... vždy keď si na to čo i len spomeniem, vrie celé moje telo a od zlosti by som ju najradšej zabila... to je jedno čo odpustiť neviem, neveru čo už len akúkoľvek... a Vy ju už toľko neutešujte...nemala to spraviť a nevráti to späť...