podviedla som naj kamosku s jej priatelom

Príspevok v téme: podviedla som naj kamosku s jej priatelom
podvodnicka

stala sa mi taka vec ze som bola von aj s kamaratmi a trosku sme pili...nejako som skoncila s priatelom mojej najlepsej kamaratky,dokopy sa nic nestalo len sme sa bozkavali trochu vasnivejsie a dlho...neviem co mam robit, povedat jej to alebo si to radsej nechat pre seba?viem ze by ju to velmi zranilo...my sme jej to chceli povedat ale nenasli sme odvahu...vlastne bolo to len koli tomu alkoholu a pre nas to nic neznamenalo...lenze ja sa jej nedokazem pozriet do oci...mame sa s tym trapit len my alebo tym trapit aj ju??

sendy

a ze sa jej to bojis povedat? to sa ani necudujem,mozno sa vas oboch vykasle, vy si jej priatelstvo nezasluzite.ako moze vediet, ze jej to nespravite znova??? A alkohol to nezlahci. . .

sendy

Uplne suhlasim s Filipom, urcite jej to povedz. Hrozi, ze sa teda riadne nastve- ja by som sa nastvala,ale v tejto situacii, je to to najlepsie co mozes urobit.

filip

Vies co? Ked je to najlepsia kamoska, tak jej to povedz. Podviedol ju s tebou, podvedie ju skor alebo neskor s dalsou. Urobis tak vlastne kamoske dobru sluzbu, hoci ona to tak teraz mozno nebude brat...

111

povedz jej to.ja som zazila to iste.jasne ze sa budem hnevat a potrva to isty cas ale nakoniec bude rada ze to urobil s tebou a nie s inou a ze ste jej to povedali a lutujete to.a aj mojej dalsej kam.sa toto stalo a nadalej su kamatky a este lepsie.a na tomto sa uz len smeju

tinka *

Jedna vec je zamlčať pravdu a druhá vec je zase tá, že ju stratíš a zrejme aj ten chalan. Lebo keby to urobí s cudzou babou, možno mu odpustí ale s najlepšou kamoškou??Nemysli si neodcudzujem ťa, stáva sa všeličo, len hovorím čo by som asi urobila ja.

podvodnicka

ja sa strasne bojim jej reakcie, ze uz nebudeme kamaratky, ze mi to nedokaze odpustit...ja aj on si myslime ze sa to neme odkial dozvediet...velmi by sme jej tym ublizili...

iii

urcite jej to povedz, lebo sa to neskor dozvie tak ci tak a bude vas oboch nenavidiet este viac.a alkohol nieje ospravedlnenie.povedz jej to cim skor lebo potom nenavist bude vacsia.a tiez ako jej kamartka by si jej to vzivote namla spravit.ako by si sa citila keby ti to spravila ona??myslim zeby si bola rada keby ti to povedala.