Čo to môže byť ?

Príspevok v téme: Čo to môže byť ?
CEWA

Zdravím mám 17 rokov aj ja aj priateľka, mávame pohlavný styk ale v poslednej dobe iba bez kondómu...nikdy sa nestalo že by som pochyboval či som stihol alebo nie a často radšej vyberem skoršie...v každom jednom mesiaci jej mešká menštruácia...niekedy aj mesiac dokonca sa raz stalo že aj 2...v tomto jej to meškajú okolo 2 týždne...posledný pohlavný styk bez kondómu sme mali 29. Júna...včera (6. Júla) sme sa potešili že ich dostala ale vôbec ich nemá silné ako zvykla, má ich slabé a čo sa týka farby tak sa sťažuje že je to do svetlo hneda, ružovkasté a dnes červené ako obyčajné krámy ale slabé, bolesti má rovnaké ako pri krámoch čiže bruško...chrbát atď. Myslíte si že sa môže jednať o tehotenstvo ? Alebo sú aj iné dosť pravdepodobné dôvody ? Alebo sú to len obyčajné krámy ktoré sa ochvílu rozbehnú ? :) Ďakujem

CEWA

Keby sa rodičia dozvedeli že máva pohlavný styk tak by neboli radi...sme spolu už 4 roky čiže u nás to je normálne ale rodičia to zas berú inak...aj v prípade tehotenstva by sme riešili potrat bez nich...