Váš úprimný názor (vraj som žiarlivá)

Príspevok v téme: Váš úprimný názor (vraj som žiarlivá)
Henka78

Chcela by som počuť váš názor na moju situáciu. Mala som vzťah, takmer 8 ročný. Sem tam hádky, ale vždy vydiskutované, vyjasnené, a z veľkej časti to bol naozaj pekný vzťah. Nebola som bezchybná, ale vždy som sa snažila aby bol vo vzťahu pokoj. Jedného dňa mi bolo oznámené, že si našiel kamošku. A že tej kamoške nepovedal, že je zadaný a že ani nechce, aby o tom vedela. Na moju otázku preboha prečo, mi povedal, že to takto jednoducho chce a bodka. A že ak by sme ju niekedy stretli spolu v meste, bude sa tváriť, že ja som jeho známa. Zostal strašne spokojný, aký je ku mne úprimný a že by som mala byť za takú úprimnosť ešte aj rada. Neschopná jediného slova a jedinej reakcie, počkala som si na moment, kedy šiel do kúpeľne, otvorila som mu pc a prečítala si ich konverzácie. Plánovali spoločnú dovolenku, výlety, že sa presťahuje k nám do mesta a on jej nájde prácu. Napísala som slečne pod svojím menom "ahoj, ja som Henrieta, partnerka Pavla. Chcem len, aby si vedela, že je zadaný a vodí za nos nielen mňa, ale aj teba." Keď sa vrátil z kúpelne, povedala som mu, čo som som urobila a on ostal ako nepríčetný. Vynadal mi a vyhodil ma so slovami "ty nevieš, čo si spôsobila, ona mi už nikdy nenapíše." Stalo sa to pred pár mesiacmi. Odvtedy o mne kolujú reči, že som žiarlivá fúria, ktorá mu zničila nejedno kamarátstvo s kamoškami, že som mu robila peklo, že by som sa mala dať liečiť atď atď. Zaujíma ma váš názor. Pretože sa cítim ponížená a je to celé hrozne nespravodlivé voči mne. Toho chlapa nechcem už v živote vidieť. Čo by ste ale robili, keby sa vám doniesli také reči? Vysvetlovali by ste tým ľuďom, ako to naozaj bolo? Či by ste kašlali na to? Upozorňujem, nejde o vymyslený príbeh....

lalinka12

to kde takýto chlapi žijú? by som im kúpila jednosmernú letenku na inú planétu, nechápem fakt, to radšej mať pokoj od niekoho takéhoto

Jezisko

Kde si toho panaka nasla, vyhrala v tombole? Co za sialeni psychopati tam vonku behaju? Ja by som ho udala za ohovaranie, poskodzovanie dobreho mena. Normalne, na drzovku. Chudak jeden, grciam. Ej skoda, ze uz sa nechodi na vojnu, tam by taky blbecek ako on zaplakal. Aspon by ho poriadni chlapi naucili.

ahjajjaj

Peter 24, podľa mňa, kebyže si človek so zdravým sebavedomím, už dávno v tom vzťahu nie si. Hovorí sa, že povaha človeka je jeho osudom. Takže si si ho zvolil sám. Stále je však možné situáciu zmeniť v Tvoj prospech.

SlovanHnoj

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

hanblivka12

Podla toho čo opisuješ, nie si žiadna žiarlivá fúria. A tvoj (bývalý) chlap je pekný somár. Toto keby na mňa vytiahne že “hraj sa, že sme len známi, nie si moja priatelka...bla bla” hnala by som ho svinským krokom preč. Z toho kto má aké reči si nič nerob, keď ta opisujú ako “žiarlivú fúriu” nevidím v tom nič tragické, lepšie ako keby hovorili že si ho podviedla. Na ludí jednododucho kašli. Snažil sa na teba proste vrhnúť zlé svetlo aby nebol on ten zlý, čo spravil chybu. Priatelstvá sa dajú vybudovať nové a tak isto aj vztahy. Nerieš, netráp sa, ži si svoje.

Simona393

Peter_24
Daj si na YouTube Najväčšie kriminálne prípady Slovenska 18 - Vopred ohlásená vražda
100kg semetrika tam bila a fackovala manžela o 20kg ľahšieho od nej, musel jej dávať peniaze, opíjala sa a dal na ňu trestné oznámenie pár x za fyzické útoky. Ked si našiel frajerku a rozhodol pre rozvod, rozkrájala ho na 8 častí a dala do tašky

akinom007

Z casti sa vidim v tvojom prispevku...( v minulosti som zazila nieco podobne) tiez ked som dosla na jeho klamstvo ohldne jednej zeny s ktoru mal plany do buducna, to skoncilo tak ze on ostal urazeny a ja som bola chora na liecenie a ziarliva. Chapem uplne ako sa citis ponizena atd

Peggie26

preboha :D nič v zlom ale to znie až komicky :D :D :D :D čo si o tebe ten tvoj chlap myslel že si retardovana? :D :D preboha taký primitivizmus som ešte nezažila u chlapa :D :D joj dobre že si sa ho zbavila a hlavne kašli na to čo si o tebe myslia ostatný keď to budeš mať na háku a budeš vysmiata tak tých neprajníkov nasereš ešte viac :)

Peter_24

Simona393 - áno sú aj facky, a v zlosti fyzické útoky. Niekedy až veľmi zúrivé, ako mne to neublíži extra len modriny ale jej sa niečo stane a potom povie, že som ju ja napadol.