parťáčka na športovanie

Príspevok v téme: parťáčka na športovanie
Theresa

Ahojte, nechcem zachádzať do minulosti, našťastie je za mňou a chcem začať znova žiť...Touto cestou si hľadám kamarátku z okolia Žiliny (môj vek: 29r) na chudnutie a pravidelný šport. Bola som naučená fungovať sama, ale je mi smutno, potrebujem k sebe nejakú uštebotanú a hlavne úprimnú parťáčku. Chcem začať aktívnejšie behať, bicyklovať alebo chodiť do fitka. Bohužiaľ všetko sama rýchlo vzdám...nájde sa niekto?? ďakujem!

Svetla777

pre mna joga napriklad nie je. absolutne sa neviem sustredit. neviem si vytvorit taky ten klud, co je k nej potrebny.

lienerka55

u mna zase podla nalady. alebo aj podla toho, co idem cvicit. napriklad joga, to by mi vadilo, keby je este niekto pri mne, ale take behanie, to moze byt fajn ist s niekym.

Kamcita23

mne je najlepsie, ked sa sama vyberiem, ked idem s cielom zasportovat si. aj doma ked som cvicila minuly rok, ked sa inak nedalo, tak som striehla na chvile, ked budem doma sama.

kralovna_12

ja chodim sama, je to pre mna ovela lepšie ako ist s niekym. Deti nepočitam, s nimi sa bicyklujem velmi rada

Milok

chodim športovat sama., teda chodim sa bicyklovat sama. Dam si sluchatka a idem sama. Je to pre mna najlepšie chodit sama a venovat sa sama sebe

alicazazrak

tiež chodim najradšej sama. Dám si sluchátka, sadnem na bicykel a idem sama. je to pre mna ovela lepšie ako ist s niekym

Perilka

ja som zase rada, že chodim sama. Pustim si do sluchatok hudbu a športujem, teda jazdim na bicykli. Je to pre mna super relax