Ako by som mal postupovat

Príspevok v téme: Ako by som mal postupovat
CheapSnack

Zdravim nejdem tu pisat kolko mame rokov ani nic, Sme proste mlady. Ja sa pytam na moznu radu. S Priatelkou este nie sme dlho, sme zatial spolu len 6 mesiacov. Vsetko klapalo dobre, samozrejme, ze pocas korona krizy sme mali mensiu ponorku ale to sme si nakoniec velmi dobre vysvetlili. Pred nedavnom sme mali tebatu na sposob musime sa porozpravat. Samozrejme som sa zacal strachovat ze co sa deje. Vysvetlila mi ze sa jej deju pocity, ze uz to nie je take intenzivne ako bolo kedysi. Toto sa jej stalo niekolko krat a potom to preslo, ale ze teraz je to intenzivnejsie. Samozrejme mi na to povedala, ze jej to je luto pretoze som k nej pozorny dost, aj ako sa o nu zaujimam a podobne. Povedala, ze to mohlo byt zapricinene tym ze som ju kontroloval. K tomu sa az tak vyjadrovat nejdem mal som na to vlastny dovod, v skratke nemyslim si ze ked je clovek vo velmi opitom stave a vola mi ze je to nahovno tak sa o nu nema clovek bat. Od jej dobrej kamaratky ktora ma 6 rocny vztah som dostal radu ze aj jej sa toi stalo a priatel bol milsi a pozornejsi.
Moja otazka ale spociva v tom, stalo sa niekomu nieco podobne, ze mu toto jeho priatelka/priatel oznamil? Ak ano ako ste postupovali? Nechali ste tomu čas? Snazili ste sa nevnimat na priatelkine reakcie? Ja ju lubim a nechcem o nu prist hlupostov myslim si, ze takato situacia sa da napravit, bez sily. Dakujem za kazdu odpoved

postupovat

to live with a tolerant heart, no matter how crowded the world is, it will become infinitely broad, and no matter how ordinary life is, it will become full of sunshine.
[url=www.thegetpost.com seo companies[/url]

top seo companies

hai12345

and at remaining all he had within the international became gone, shop just leather sufficient to make one pair of shoes.then he cut his leather-based out, all ready to make up the following day, that means to rise early within the morning to his work. his conscience changed into clear and his coronary heart mild amidst all his problems; so he went peaceably to bed, left all his cares to heaven, and soon fell asleep.