A je to tu zase...

Príspevok v téme: A je to tu zase...
1994ka

Úzkosti, zlé nálady zo samoty, 25 rokov bez milostného života... Asi je to aj tým, že sme aktuálne oddelení od spoločnosti a mám "viac času" rozmýšlať nad týmito vecami.
Dá sa to vôbec zvládnuť nejako? Už toľkokrát som si myslel, že som sa s tým vyrovnal, prekonal to. Ale stále sa to vracia. Dá sa to nejako prijať, zmieriť sa s tým? Nehovorím, že sa chcem vzdať a neskúšať šťastie, len by sa to ľahšie robilo s pokojom na srdci... chcem to vnímať tak, že čo má prísť príde a nič som nezmeškal a nič hrozné sa nedeje...ale proste si to neviem vsugerovať a presvedčiť sa na tento pozitívny nadhľad...nechcem ísť ani k psychológovi ani k psychiatrovi,

Libertz

Ja som natom velmi podobne jak ty, mam aj rovnaky vek az nato ze ja som to uz vzdal, avsak hentakych stavov co na mna pridu sa asi nezbavim nikdy, stale som len clovek co ma dusu a hento je predsa jedna zo zakladnych veci v zivote. Ked chces ozvi sa mi na email, mozme to prebrat 19seals94@gmail.com

lia29

Každy človek chce a potrebuje lasku. Tvoje pocity su celkom normalne. Ale ked im budeš venovat priliš vela času, velmi si nepomôžeš. Najlepšie je najst zalubu a vašen v niečom inom. Pomaha napriklad šport a priroda. Teda aspon mne. Ale verim že aj tebe sa podari najat niečo, čo zaplni to prazdne miesto v tvojom vnutri. Ked chceš raz byt v nejakom vztahu štastny, musiš sa najprv naučit byť štastny sam. Lahko sa to hovori, tažšie sa to praktizuje. Ale je to tak

vanes11

myslím, že teraz majú viacerí takéto problémy ako ty. no ak to u teba pretrváva dlhšie, tak by bolo fajn, keby si nejakého psychológa oslovil.

pepe542

K tým pekným vzťahom jeden aforizmus...Anglický dramatik a esejista , nositeľ Nobelovej ceny za literatúru G.B. Shaw, sa raz ocitol na svadbe...prišiel k nemu ženích a pýta sa ,,Maistre...mám dnes svatbu, piatok trinásteho. Bude moje manželstvo nešťastné? Bude... odpovedá Shaw. Mladý smutný odchádza a Shaw si šomre popod nos...každé je. Prečo by práve Tvoje nebolo. Veľmi výstižné.

monster_energy

dlho som tu na fore nebol... asi preto lebo je to tu mrtve a nikto už sem nechodi a prešiel som na reddit, tam ľudia zakladaju temy o 106 :D poď aj ty na reddit, tam najdeš milion tem a komentarov na temu ktoru si založil, tiež som mal podobné pocity a chcel som tu založiť tému, ale načo keď je to tu mŕtve a nikto sem nechodí. poď na reddit, tam máš viac než dosť ľudí, ktorí poradili s touto témou :D

Amon

Na forum moc nechodim takze neviem posudit ale nepaci sa mi ked sa v diskusi vyskytne nieco ako tu... Snubka mi neprisla ze by si na tebe vybijala zlost len zdielala svoj nazor. A to ako si na to reagovala mi prislo ze sa ta to dotklo... Ako sama napisala teba nikam nezaradovala

La

Máš pravdu Amon, taký je jej názor. Súhlasím s tým, že aj samota je toxická. Ja mám tiež svoj názor a nepísala som ho tu v zlom. Toto všetko je veľmi individuálne. Ak máš pocit, že sa ma to dotklo čo bolo napísané, tak v poriadku, nebudem ťa presviedčať o opaku. No, keď už sme pri pocitoch - aký pocit máš z príspevkov Snubky? Ja si myslím, že je to niekto kto si potrebuje ventilovať zlosť na fóre. Ja sa teraz viac-menej nudím, preto dnes prispievam.

Amon

Snubka - La ma pravdu, nemusi mat sama fungujuci vztah na to aby vedela ze existuju aj toxicke vztahy. Niektory ludia hlavne ti co trpia menejcennostou ostavaju v nefunkcnych vztahoch zo strachu ze si potom nikoho uz nenajdu... To je len jeden priklad

La - Myslim ze Snubka prispela k teme zakladatela niecim uzitocnym ked napisala ze sa netreba zmierit so samotou ale pochopit preco si sam a zacat od seba... Podla toho co zakladatel napisal dost by z tejto rady benefitoval. A tiez si nemyslim ze Snubka niekoho skatulkuje. Taky je proste jej nazor na vacsninu single ludi...