je to divne?

Príspevok v téme: je to divne?
prezuvka

S partnerom som 4 mesiace. Nikdy som si nepomyslela ze mi to bude vycitane ale stalo sa. Medzi mnou a partnerom to v poslednej dobe skripe pripisujem to nedostatocnej komunikacii, pripadne hadky a vyrypovanie. No uz mi to leze na nervy je to stale dokola. Ked som sa ho vsak spytala a povedala mu preco sa stale musime hadat, preco je stale nervozny a zakazdym mi nieco vycita, vyrutil na mna vetu ,, no lebo mi nedas s a ked uz ano nie je to casto. Odpal. V prvom momente som sa musela smiat. No on to myslel vazne. Mala som v poslednej dobe zdr. problemy ktore on chapal takze sme mali sex 3x za mesiac no teraz sa mi to opatovne vratilo a on je zas frustrovany a neustale mi to vycita. Dokonca aom uz zevraj frigidna. Ja to ale nechcem riesit ved sex? Fakt je to take podstatne? No tak ho nemame tak casto. Preboha co sme pubertaci? Hovori mi ze on je protivny preto lebo spolu nespime tak casto a citi sa byt odmietany ale ja ho neodmietam jednoduxho ked am zdravotne problemy nemozem a ked mozem nemyslim na to. V rebricku hodnot je u mna sex na predposlednych prieckach. Ja nad tym ani nerozmyslam. Niekedy u mam ppcit ze som asi fakt frigidna. Ja len ze jednoduxho nedokazem mu na to ani nic povedat lebo je to tak vtipne ze je to az trapne :D proste no co mu poviem. Dobre tak podme sexovat aby sme si odskrtli kolonku povinnosti za tento den? Jednoducho to neriesim. Nejde o to ze by som nemala chut alebo.cosi. jednoducho ja nad takymi vecami nepremyslam stvu ma ine veci. Praca a podobne.. sex je pre mna to ppsledne co ma momentalne zaujma. Takze myslite ze som divna ja alebo on alebo ja neviem... Je to stale dokola. V posteli nam to pri tom klape. Nemozem sa stazovat. Len jednoducho je mi to aksi jedno.