Neviem sa zmieriť so stratou zvieratka

Príspevok v téme: Neviem sa zmieriť so stratou zvieratka
mirus_23

Pred pár dňami sa nám stratil kocúr, nikdy nebol preč tak dlho a ja už som zúfalá... Odkedy sa stratil, tak mi je stále do plaču, veľmi mi chýba... Celé noci nespím, stále myslím na to, čo sa mu mohlo stať, nechuti mi jest, je mi nanič.. Mala som ho 3 roky, bola som s nim v podstate každý deň a neviem si predstaviť, ako budem fungovať ďalej bez neho... Ako ste prekonali stratu milovaného zvieratka? :( ja uz neviem ako ďalej...

ahjajjaj

ahoj, mohlo ho zraziť auto, alebo si našiel nejaké zaujímavé miesto, ktoré si tak obľúbil, že tam ostal. Kocúry sa zvyknú aj biť medzi sebou, a v období párenia bývajú málo obozretný na cestách. Navrhla by som Ti zaobstarať si druhé mačiatko. Ak sa kocúrik vráti, budú dvaja, a keď sa nevráti, aj k druhému budeš cítiť nehu a naučíte sa jeden druhému prispôsobiť.

mirus_23

Simka, ďakujem moc za ochotu, na fb som ho hľadala, aj na fb stránku našej dediny som ho dávala, nech mi ho ľudia prezdieľajú, ale nič :( iba jeden plany poplach

simka111

Ahoj, viem ako sa citiš...na facebooku som v mnohych skupinach ohladne maciciek..mozno ho niekto nasiel a tam pridal...

marcelina78

skus aj do vedlajsej dediny dat plagat, tam kde chodi vela ludi s jeho fotkou idealne. niekedy zajde , ruja ho zavedie a potom nevie, kadial domov.

marcelina78

aby som ta este povzbudila, niekedy sa macky vratia aj po tyzdnoch, len dufat, ze sa mu nic nestalo. v nasom meste sa jenym stratil kocur, bola to britska modra macka, chodili cele tyzdne po meste lepili plagaty a nic. zrejme to bol bytovy kocur a usiel pri venceni a potom po troch mesiacoch sa na stranke nasho mesta objavila fotka, ci niekomu nechyba, ze prespava v jeho garazi...no ti plakali od stastia. ale bytovy predsa len nema instinkty ako ten, co chodi aj von. niekedy si kocur, ak nebol kastrovany aj zvykne najst frajerku a zostane tam, aj nasej babicke sa to stavalo, ze doviedol kocur frajera pocas ruje a naopak a zostal v novom domove, aj ked mal :D

mirus_23

Ďakujem za povzbudenie, nevzdám to, hľadám ho každý večer aj skoro ráno, no zatiaľ bezúspešne :( myslím ze b y si ho nikto neprisvojil, bývame na dedine a väčšina ľudí v okolí vie, že je to náš kocúr... Hľadala som ho už aj pri ceste, či nie je niekde zrazeny, aj za našou záhradou, kde mame veľké pole, ale nič :(
Marcelina, to mi je ľúto, nám sa stalo toto isté asi 5 rokov dozadu, mali sme kocúra, od mala bol zvyknutý žiť s našimi dvoma psami, a nakoniec na to doplatil... Chytil ho nejaký cudzí pes, mal dotrhany celý chrbát a mali sme smolu, že bolo vtedy leto, vonku 30 stupňov, bohužiaľ sme ho našli neskoro a muchy mu stihli naklast vajíčka do tej rany... Nedalo sa už nic robiť, museli sme ho dat utratiť... Moc vám držím palce, aby to s vašou mačičkou dobre dopadlo :)