Neviem sa zmieriť so stratou zvieratka

Príspevok v téme: Neviem sa zmieriť so stratou zvieratka
mirus_23

Pred pár dňami sa nám stratil kocúr, nikdy nebol preč tak dlho a ja už som zúfalá... Odkedy sa stratil, tak mi je stále do plaču, veľmi mi chýba... Celé noci nespím, stále myslím na to, čo sa mu mohlo stať, nechuti mi jest, je mi nanič.. Mala som ho 3 roky, bola som s nim v podstate každý deň a neviem si predstaviť, ako budem fungovať ďalej bez neho... Ako ste prekonali stratu milovaného zvieratka? :( ja uz neviem ako ďalej...

marcelina78

no v prvom rae ho stale hladaj, hlavne ked je tma, vtedy vyliezaju, prejdi okruh kilometer na vsetky strany, rozvesavaj plagaty, hladaj okolo cesty, ci nie je strateny. teraz je ruja, ak nie je kastrovany, zasiel si a vrati sa. mne sa stratili dve macky, najprv jedna, hladali sme dlho a nic, tak sme si doniesli druhe maciatko a ta prva sa nam vratila po 25 dnoch. pol roka nato sa na, stratila ta druha macka, nespala som, hladala som, davala do schranok rodinnych domov odkazy, az mi jeden pan z vedlajsej ulice povedal, ze jeho sused ma klietku a odchytava na navnadu macky, lebo ich nenavidi a vyvaza za mesto k jazeru /5 km/. nasli sme ju tam po troch dnoch a teraz vieme, kam nam zmizla aj ta prva macka, ktora nasla za 25 dni cestu domov...obe vykastrovane, nikdy nejdu daleko od domu, tak mi to neslo do hlavy...co ti poviem. teraz placem a nespim opat. milovanu macku napadol nejaky pes, predy tyzdnom dosla doranana a ma nehybny chvost a nedokaze sa sama vycikat a vykakat, nieco jej poskodil a je mala pravdepodobnost, ze sa to zrovna...som tiez na dne z toho, nemala ani dva roky a je to uzasny tulinkavy maznacik a horzi jej utratenie, ak sa to nespravi, aby netrpela. drzim palce, len hladaj.

Hhah

Prejde to, ja som tiež citlivá, no pri strate zvierat akože nie, ale pre iné veci. Dobré je, že nám to píšeš. :-)

Ja si dávam teraz psychohigienu a píšem si emócie na papier a potom ho roztrhám, to tak dobre na nervy, sa mi odopnú. :-)
Ale v tomto prípade možno až neskôr si to môžeš napísať na papier. Tak, aby to nebolo nasilu. ..