Dievčatá, dievčatá...

Príspevok v téme: Dievčatá, dievčatá...
mmsrq5

Ahojte. Nejde o nič vážne, sú ľudia s oveľa, oveľa vážnejšími problémami, no dusím to v sebe týždeň a nemám sa komu vyrozprávať, kedže v okolí nenachádzam pochopenie. Áno, ide o dievča :)
Pred pol rokom som sa zabuchol do holky z dediny. Milá, prirodzené pekná, žiadna namyslená fiflena z Instagramu. Boli sme pár krát von, obetoval som čas ktorý som mal tráviť nad knihami, no vôbec mi to nevadilo, lebo som to robil z vnútorného presvedčenia. Keď mala zlú náladu tak som sa snažil utešiť, rozveseliť... Robil som jej, čo som jej na očiach videl... No mali sme ísť von, lenže nedostali sme sa k tomu veľmi, kedže prišla korona a nebývame v jednom meste/dedine... Tak som jej napísal, že čo k nej začínam cítiť. Jej odpoveď bola nejaká taká, že potrebuje čas, že mala vzťah a potrebuje sa zotaviť ... No o dva dni nato mi píše, že si našla frajera, že som úžasný a neviem aké veci ... Proste omáčky. Najviac ma hnevá že sa vídavame vo vlaku a v BA celkovo kde študujem, čiže toho sa teraz bojím celkom.
Ja neviem proste čo som robil zle. S ničím som nepreháňal, proste som sa choval ako normálny chalan. Nebol som ani dotieravý, ani ignorujúci... Tato správa ma proste tak dostala, že som ostal v prdeli z toho. Začínam mať mindráky z toho, aký som neschopný, že niesom dosť prachatý a že nemám tatka/mamku pri peniazoch
Som úplne normálny chalan, ktorý študuje a baví ho to, ktorý si rád zacvičí, zahrá na gitaru alebo basu, nepije a nefajčí ..
Pred tou babou som mal jeden polročný vzťah, ktorý bol super a ešte jednú známosť, no keď som zistil, že jej šlo o sex, tak som to okamžite ukončil ...
Možno si poviete že je to nič, no mňa to vnútorne rozožiera a neviem ako prísť na iné myšlienky a nemyslieť celkovo na dievčatá dlhší čas... Mal som baby, no ani jeden rozchod ma nebolel ako odstavec, ktorý mi poslalo to dievča.
Veľa zdravia prajem, momentálne sa zíde :)))

1sandra

nuz tak teda vitaj vo svete neopatovanych lasok,.... to si nevynutis ani nezvratis tym, ze v sebe budes hladat chybu

Boogie

Domnievam sa, ze vojna s tym nema az taku suvislost, skor nadobudam pocit, ako keby sa niekto zmocnil mysle cloveka.
Coho vysledkom je dnesne spravanie sa ludi v spolocnosti.

Carie

Nic to nemeni na tom ze kedysi boli chlapi odolni a vedeli sa postarat o rodinu, dnes su mladi muzi roztrasene trasoritky co sa nevedia postarat ani sami o seba a pri prvom odmietnuti sa zrutia a znenavidia vsetky zeny, zacnu ich nazyvat zlatokopkami a horsie, vsak aj toto forum je takych plne. Poznaci ich to na cely zivot a casto si uz ziadnu dalsiu nenajdu, zatrpknu a budu do konca zivota plakat do vankusa a nenavidiet zeny. Pritom odmietnutie je uplne normalna vec ktoru vela krat kazdy z nas zazije, kedysi sa z toho muzi nezrutili ale brali to normalne. Nezavidim dnesnym mladym dievcatam, na rozdiel od minulosti nie je z coho vyberat.

Clovek Neznamy

Carie: Na jednu stranu chápem tomu čo pišeš, no na druhú vojna rozhodne nebola pre každého (narážam na to šikanovanie - ktoré aj keď bolo zákonom zakázané, šeci to tolerovali a niečo a stavali sa veci ako samovraždy a podobne)

Carie

Bolo by vam treba nazad vojnu aby ste sa z roztrasenych baboviek zmenili konecne na chlapov. Toto nie je normalne. Tak ta odmietla jedna baba, je uplne jedno z akeho dovodu a ty si sa z toho uplne zrutil a vymyslas kraviny ako ze keby si mal prachy by ta chcela. Za zivot zazijes este mnoho odmietnuti, nemyslim len od bab ale vseobecne, akekolvek a ked sa z kazdeho takto zosypes nevydrzis dlho. Preboha prefackaj sa, vylej si kybel vody na hlavu a schlap sa preboha. Vies kolko odmietnuti musia zazivat aj dievcata a zeny hlavne ak nevyzeraju ako modelky z casopisu? Rovnako ako chlapi a keby sa mal kazdy pri odmietnuti zrutit tak ako ludstvo ani neprezijeme. To co z vas preboha vychovali matky. Mal si otca?

ahjajjaj

ahoj mmsrq5,
nič si neurobil zle. Celá vec je mimo Teba. Nejak podobne ako že sme sa dohodli s kamarátkami, že pôjdeme na kozmetiku a kvôli koronavírusu je zatvorené. Ber to tak, že aj tá baba má koronavírus, ktorý nie je v Tvojej kompetencii liečiť a vo vlastnom záujme sa s ňou nebudeš stýkať a nebudeš ju kontaktovať, aby si z nej neochorel.

Snubka

Pokial je nejaka zena mimo z neznameho dovodu ma zrejme psychicke problemy a pokial nejaka zena potrebuje iskru ma zrejme traviace problemy.
Princezna musi poslusne cakat na svojho princa kym ju vyslobodi. Dovtedy nesmie jest, pit, ani sexovat, za predpokladu, ze suhaj vie, ako sa k nej dostat a ma poriadnu macetu, ktorou sa k nej preseka.

Aloneman

Jednoznačný súhlas s druhym príspevkom odspodu. O mladú zrejme prejavil záujem rozmaznaný frajerik, ktorý dostal od zámožných rodičov (rodiča) na 18tku nové a drahé auto, kľuče od domu, bytu (možno už má aj dva byty...) a ona samozrejme neváhala. Určite by som však na tvojom mieste nemal komplexy, že nevykonávaš ako sa hovori "povolanie syn". Každý sa nemôže narodiť do bohatej rodiny a treba si vážiť aj tú chudobnú. Žiaľ dnešné najma mladé dievčiska a ženske su neskutočne vypočítavé a náročné, chcú aby ich partner disponoval obrovskými majetkami, drahými autami a rozmaznával ich ako princezné. Pritom od princezien maju dnešné ženské na míle ďaleko (sú vulgárne, chľastajú, sexujú o 106 atď...) Lepšie je sa zameriať na niečo iné ako na ženské.