Dievčatá, dievčatá...

Príspevok v téme: Dievčatá, dievčatá...
mmsrq5

Ahojte. Nejde o nič vážne, sú ľudia s oveľa, oveľa vážnejšími problémami, no dusím to v sebe týždeň a nemám sa komu vyrozprávať, kedže v okolí nenachádzam pochopenie. Áno, ide o dievča :)
Pred pol rokom som sa zabuchol do holky z dediny. Milá, prirodzené pekná, žiadna namyslená fiflena z Instagramu. Boli sme pár krát von, obetoval som čas ktorý som mal tráviť nad knihami, no vôbec mi to nevadilo, lebo som to robil z vnútorného presvedčenia. Keď mala zlú náladu tak som sa snažil utešiť, rozveseliť... Robil som jej, čo som jej na očiach videl... No mali sme ísť von, lenže nedostali sme sa k tomu veľmi, kedže prišla korona a nebývame v jednom meste/dedine... Tak som jej napísal, že čo k nej začínam cítiť. Jej odpoveď bola nejaká taká, že potrebuje čas, že mala vzťah a potrebuje sa zotaviť ... No o dva dni nato mi píše, že si našla frajera, že som úžasný a neviem aké veci ... Proste omáčky. Najviac ma hnevá že sa vídavame vo vlaku a v BA celkovo kde študujem, čiže toho sa teraz bojím celkom.
Ja neviem proste čo som robil zle. S ničím som nepreháňal, proste som sa choval ako normálny chalan. Nebol som ani dotieravý, ani ignorujúci... Tato správa ma proste tak dostala, že som ostal v prdeli z toho. Začínam mať mindráky z toho, aký som neschopný, že niesom dosť prachatý a že nemám tatka/mamku pri peniazoch
Som úplne normálny chalan, ktorý študuje a baví ho to, ktorý si rád zacvičí, zahrá na gitaru alebo basu, nepije a nefajčí ..
Pred tou babou som mal jeden polročný vzťah, ktorý bol super a ešte jednú známosť, no keď som zistil, že jej šlo o sex, tak som to okamžite ukončil ...
Možno si poviete že je to nič, no mňa to vnútorne rozožiera a neviem ako prísť na iné myšlienky a nemyslieť celkovo na dievčatá dlhší čas... Mal som baby, no ani jeden rozchod ma nebolel ako odstavec, ktorý mi poslalo to dievča.
Veľa zdravia prajem, momentálne sa zíde :)))

chamomile

in blossom, pekne si to napisala, suhlasim s tebou. Ale on sa s nou stretol len parkrat, u nej este nemusela preskocit iskra, mohol pockat. To, ze si nasla frajera je podla mna vyhovorka, lebo chce mat pokoj.

byvalasestra

to tak býva, že tí dobrí chlapci čo snažia byť kamaráti a nejak tak sa k dievčaťu dostať potom tými kamarátmi aj zostanú

vanes11

nemusel si robiť nič zlého, jednoducho ber to tak, že proste nebola pre teba dosť dobrá a isto ťa niekde čaká lepšia. bude to síce trocha trvať pokiaľ ťa to prejde, no isto to príde

buducamamina

Treba to brat tak, ze asi si zasluzis este lepsie dievca ako bolo toto...Asi to malo byt tak, to si musis hovorit a dostanes sa z toho sklamania...

In blossom

Nemyslim si, ze si niekde spravil chybu a ani nesuhlasim s prispevkami podo mnou. Nebolo to prilis skoro a ani si nemyslim, ze ta vyuzila, ako tu kolega velmi "milo" ohovoril vsetky zeny.

Napisem ti to z pohladu zeny. Povedzme ze je okolo nej 100 chlapov. Z toho povedzme 20 sa jej paci, ale je len jeden, z ktoreho je "mimo". Mimo je to nieco specialne, cim nas pritahuje niekto konkretny z neznameho dovodu - nie su to peniaze, nie je to o super krase, ako tu zas budu uplakani chlapci vypisovat. Je to osobnej charizme, iskre alebo nazvyte si to ako chcete. Ved aj vy to tak mate nie? Moze sa vam paci x zien, vacsinu z nich si viete predstavit na sex, ale naozaj sa zblaznite len do maleho poctu z nich. No a to dievca to asi malo podobne. Mohol si sa jej pacit aj vsetko, ale bol tu niekto, koho mala vo vyhlade, z koho bola asi mimo a mozno uz dlhsi cas a ked sa dotycny vyjadril, tak nevahala ani chvilu. Je jedno, ci by si sa ty vyjadril predtym alebo potom, alebo o pol roka, na tom nezalezi. Tak bud si najdi vztah zalozeny na kamaratsve a sexe, alebo si pockaj, kym sa stretnes s takou, ktora bude citit to iste co ty k nej aj k tebe. To moze trvat ovsem velmi dlho, na to ti nikto neda navod ani zaruku, ale to je zivot. Nepaci sa mi ale pausalizovat ze zeny su zle a take a hentake... Ok, su aj zlatokopky a ine a velmi vela vztahov je zalozenych len na tom, aby ludia neboli sami a mali sex atd. ale nie je to o tom, ze by boli zo seba hotovi, takych vztahov je malo, lebo ludia su netrpezlivi a nevedia vydrzat sami so sebou. Ked to ma prist, tak to pride.