Rastový hormón

gsofia

odpisujem,trinity spytujes sa ci niekto ma skusenosti s rast.horm.v dospelosti ja mám ak mas este zaujem tak sa ozvi

trinity

tak to vyzerá tak, že sa mi nepodarí skontaktovať s nikým, kto si v dospelosti pichá rastový hormón kvôli metabolizmu...

myscho22

tazsie clenkove zavazia ako 1kg nemaju a preto si 5kg cinkove zavazia pripevnim na tie clenkove a dokopy je z toho 6kg na kazdej nohe....navod je tuto www.easyheight.com

myscho22

caf denny ..kupil som to ale bolo to moc lahke a nic som necitil....teraz si idem kupit 2x5kg zavazia a to si dam spolu s tymi slenkovymi zavaziami na nohy....navod je na easyheight.com....mozno mi to utrhne nohy ale za skusku nic nedam :D

denylove

Ahoj Myscho, uz si si to kupil? Pouzivas to (na noc?)pomaha?? Rozmyslam aj ja ze si to kupim ved aspon na posilnovanie...daj info
pa :Ď

denylove

No to vrece by bodlo ale ako by si sa vyspal? Aj ja si tie zavazicka kupim. Vacsie hmot. ako 2x 1kg som nevidela je mozne ze to budu mat aj v sport. obchodoch a vo vacsej vahe..asi sa pojdem pokukat...ak nieco zistis nove daj vediet...pa