Priateľka miluje alkohol

Príspevok v téme: Priateľka miluje alkohol
majdy

Ahojte.
Mam tu mensi problem vo vztahu. Moja priatelka miluje alkohol. Ma ho rada, rada si vypije, ale castokrat to uz podla mna prekracuje vsetky medze. Nemozem povedat ze by pila na dennom poriadku, alebo ze by sa opijala x krat do tyzdna. Ale ked uz pride moznost co to si dat, tak so vzdy stoji za to. Teda pre nu, pre mna to az take super nie je lebo sa bojim aby nieco zle neurobila, alebo aby ma nepodviedla. Ja som chalan ktory nejak alkohol nemusi, keby na tomto svete nie je tak sa mi nic nestane a ani nijako niesom ukrateny. Len vzdy ked to niekto s mojho okolia prezenie, tak sa vynoria spomienky, ktore naozaj niesu prijemne. A myslim si ze na veci typu baba a flaska v ruke je cas, a s tou flaskou v ruke to myslim doslova. Je predsa stale baba, dama, a mala by sa tak podla mna aj spravat. Je vo vsetkom skvela, len toto ma velmi mrzi, a alkohol je velmi zly. Aspon z mojho uhla pohladu, beriem sem tam si dat, s merou, ale ked uz to parkrat prezeniete u cloveka sa dovera cim dalej tym straca. Je mi z toho smutno lebo mi naozaj na nej velmi zalezi a viem ze k tomu aka je super moze byt este viac super keby taketo veci nerobi. Hovorim nie je to az take strasne ale viem ze sa to moze stat kedykolvek do buducnosti. Budem rad za kazdu radu akoby ste takyto problem riesili.

Len podotknem ze ja to vidim troska na nieco ine nez len v zivote pit.

Hhah

To bude fajn porozprávať sa teda s kamarátom, ktorý je podobného zmýšľania ako ty, proste s kým si rozumieš a vieš, ž Ti aj daako poradi pripadne vypočuje.

Už si to povedal tej priateľke? Inak ja smilstvo neodsúhlasujem. Nha.

Nemáte nāhodou teda aj iné morālne vnímanie, keď podľa Teba život nie je len o alkohole?

Čauko, drž sa.

mariama254

For you - majdy
Toto su problemy, ktore vedia do buducna velmi ovplyvnit cely vztah. Takze treba sa o tom pozhovarat. Najlepsie je sa alkoholu uplne zbavit.

soplik2020

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.