Nejedenie po 18tej

marek1251487

ja viem, že hľadáš niečo magické, zázrak, skratku. sklamem ťa. telo a stravovanie nepozná nič také ako nejesť po nejakej hodine. to nie je žiadne pravidlo, len číry výmysel nepodložený na faktoch. ak už, tak jedz maximálne dve hodiny pred spaním. či to už bude o ôsmej, alebo deviatej. to je jediné pravidlo večer. a to najdôležitejšie je že ČO jesť. čiže sacharidy a bielkoviny, minimum tukov. pokojne jedz všetko: cestoviny, ryža, zemiaky, ovocie, zelenina, chudé ryby, nízkotučné syry a mliečne výrobky.
žiadne mäso, huby, ovsenné vložky, orechy, tuniak, losos, vajcia. stále budeš mať čo jesť. tuky sú ti na večer a na noc zbytočné. máš plytký nekvalitný spánok a plné brucho. kým sacharidy vytráviš do dvoch hodín spoľahlivo. a kým na teba príde hlad a večerné vyjedanie chladničky, tak si ľahneš spať. s prázdnym žalúdkom a hlbokým spánkom.

buducamamina

Uz dlhodobo tak jem, ze vecer sa najem okolo pol siestej a vydrzim v pohode az do rana...Vsetko je to o zvyku.

Jennny

ak si daš niečo lahke, neuškodi ti to. teraz je dlho svetlo, takže ja sa najem okolo pol 6 a idem na kolobežku, alebo na bicykel. A ak bude ešte dlhšie svetlo, tak na kolobežku , bicykel posadim deti a ja za nimi budem bežat.