depresia

Príspevok v téme: depresia
dejvid

Dobry den, chcel by som sa spytat ci antidepresiva mozu vyvolat depresie? Trpim uz dlhsiu dobu zavratmi/tocenim a bolo mi predpisane AD alventa 75mg 1 rano beriem to uz treti tyzden a zacali mi velmi silne depresie, nikdy predtym som depresie nemaval tak neviem teraz ci to mam dalej uzivat alebo s tym prestat? a este pred alventou som uzival par mesiacov paretin , citalec ale tie mi ako keby nic nerobili , dakujem za odpovede

dejvid

Hhah:

zevraj magneticka rezonancia by ukazala keby bolo nieco zle s uchom atp. tak mi povedal doktor. a bol som aj na ORL a tam si pytal tiez mag.rezonanciu, tak ja neviem

Hhah

Teraz rozmýšľam, či sa so závraťami chodí aj ku ORL, alebo iba pri silnejších poruchách rovnováhy. Ide o to, či je vestibulárny systém v poriadku.

Hhah

Hybaj do skupiny CFS/ME - ľudská stránka, tam preberáme teraz terapiu ako narábať so svojími emóciami. Plus je na tom, že to nie je nič z cudzieho náboženstva, žeby sme naberali silu a kozmu a podobné odnože, ktoré sú klamné. Tu sa iba učím ako byť viac vyrovnaným. ... Ak niekomu nesadne táto terapia, v budúcnosti budeme isto novú preberať. ..

Uvidíš čo Ti teda povie psychiatrička. .. Môžeš to tu potom napísať, tu máme aspoň čas nad tým popremýšľať.

Tomass 12345

dejvid :

Už by ti malo byť lepšie, asi ti nesadli antidepresíva, mal by ti ich psychiater zameniť, skus citalec, mne pomohol na uzkosti.

dejvid

Tomass: bezdovodne, uzivam uz 3 tyzden uz by mi malo byt lepsie nie? dnes som sa zobudil a bolela ma hlava a uplne je mi nanic... ano uzivam k tomu aj frontin

Tomass 12345

dejvid :

A depresiu máš na základe nejakého dovodu alebo bezdovodne ?

Uzkosti sa prvé dva týždne po začatí brania antidepresiv zhoršia, takže na začiatku liečby budeš mať zhoršené uzkosti a po dvoch týždnoch sa ti stav zlepší. Psychiater ti mal na prvé 2 týždne predpísať benzodiazepín.