Orgazmus

Príspevok v téme: Orgazmus
Lienockaxyz

Ahojte, chcela by som sa spýtať. Mám priateľa asi 3 mesiace, ešte sme spolu nespali a ešte asi ani nechcem. Bude môj prvý. Mám len 16 tak sa nechcem ponáhľať. Už ma ale par krát skúšal spraviť ústami i rukou. Jazykom sa mu to raz sko podarilo. Tak ak ten kratučký pocit neovládnuteľného chvenia bolo ono. Ale naozaj to trvalo hrozne dlho a fakt sa snažil. Rukou však nie a to sa naozaj snažil, fakt dlho až som mu povedala nech to nechá tak. Jeho dotyky sú mi veľmi príjemné. Je so mnou niečo zlé? Čím to je že mi to nejde?

Simona393

Hrozne vysoko si kladieš laťku, ked chceš ako 16r panna dosiahnuť orgazmus
Niektoré ženy ho dosiahnu prvý krát až po 30ke, to máš ako s byciklovaním, čím dlhšie trénuješ, o toíko íahšie to ide.
Ked priateľovi ukážeš tie správne dotyky, kde ti to je najviac príjemné, po nejakom čase zistíš, že ten orgazmus je stále bližšie a bližšie
A podľa toho, čo hovoríš, akého máš snaživého a ochotného trpezlivého priateľa sa ti to po čase podarí
Hlavne ty sama musíš vedieť, kde má on zatlačiť, lebo ked sama nevieš, čo ti robí dobre, on sám na to neprijde a možno bude tlačiť vedľa pol hodiny a nič z toho