viiac ako jeden milenec

allettteee

Sex zoznamka - hespac.com za tie 2 mesiace som si pisal s hromadou bab a stretol sa asi s 5 alebo 6. nehovorim ze to boli vsetko top modelky, jedna bola co sa vzhladu tyka dost velke sklamanie. ostatne v pohode.

tekvicka-micka

moj nazor je, že ak mame dobreho partnera, ktory funguje po všetkych strankach na 100%, tak nemame potrebu hladat niekde niečo ine. A ked už budeš mat chut experimentovat, tak experimentovat možete spolu (s intimnymi hračkami)

chamomile

buducamamina, to nie je o podvadzani, to je o uplne niecom inom. ked sa chces bavit o podvadzani, je tu plno inych prispevkov.

buducamamina

Aj jeden milenec je uz zle a nie to este viac ich mat...Nechapem takychto ludi, co toto dokazu robit a takto podvadzat.

Cariboo

demza, je to vsade v mediach. tyka sa to CELEHO sveta.
vdzy existovali ludia co ignorovali pravidla, ale teraz ide skutocne o vaznu vec a pritom od nas ziadaju zatial len minimum- dodrziavat hygienu a nosit rusko.
ignoranti maju bud nizke iq alebo tomu neveria

norvana

ja nechapem, vzdy som si myslela, ze prva vec na co ludia myslia je proste svoje zdravie a vyzera to ze vobec nie

stanienka

niektori tomu stale neveria fakt ale tomu nerozumiem ked mam pravdu povedat, ved to vsade prizvukuju ako maju nosit rusky, najlepsie aj rukavice a niektori proste stale nic