viiac ako jeden milenec

miriarka

pokial vam nezalezi na vasom vlastnom zdravi, tak majte vela milencov. ja by som to nikdy nedovolila, lebo fakt nikdy neviete, kto ma aku chorobu!

Snubka

Zalezi od uhla pohladu a od roznych faktorov. V konecnom dosledku od dvoch - a to, akeho muza/milenca ma a aka je ona sama.
Osobne mam rada jeden obchod, kde zozeniem vsetko a uspokojim svoje potreby, akoby som pobehala cele mesto, aby som zohnala, co potrebujem. Pokial taky obchod samozrejme existuje a nie je to nevyhnutnost.
Setri to cas, energiu aj peniaze. To plati pre psychicky zdraveho jedinca, lebo vnutornu prazdnotu nezaplni ani xy tych najlepsich milencov. Pokial muzi dokazu uspokojit zenu po roznych strankach, len v pripade vytvorenia konkurencneho prostredia a sutazenia, tiez nie su psychicky ok/vyrovnani, jedine, ak by mali za ciel sa ustvat ;-)

silvusiq

Tiež som nad tým nepremýšľala lebo väčšine partnerov to nie je po vôli a myslím, že žiť v klamstve nie je moc zdraviu prospešné takže je to podľa kontraproduktívne. Jedine, že by sa dvaja taký stretli