Aký máte názor na ..

Príspevok v téme: Aký máte názor na ..
Tutenstein_xD

Vopred by som poprosil, aby sa vyjadrili dievčatá vo vekovom rozmedzí 20-27 rokov.

Chcem sa spýtať, čo by ste povedali na chalana, ktorý má tesne pred 26 narodeninami a doteraz nemal vzťah alebo sex so žiadnou babou.

Keby ste mali záujem o chalana a dozvedeli by ste sa tieto skutočnosti, tak by vás táto informácia natoľko šokovala, že by ste radšej cúvli a zamerali ste sa na iného chalana alebo by ste to nebrali nijak tragicky ?

Budem rád, ak by ste to napísali naozaj tak, ako to cítite. Nepotrebujem povzbudenie a ani žiadnu ľútosť, to naozaj nie. Vopred ďakujem za reakcie.

Patrikq

Tak chod do zahranicia na stavbu, ropnu plosinu alebo tak, to su len take vyhovorky, v tejto dobe nezarobi len lenivy pohodlnny vos.

Aloneman

Patriq problém je s najdením si práce, resp. práce na dlhšie obdobie a dobre platenej práce. Každý nemôže byť podnikateľ, manažér alebo nejaký IT pracovník.

Carie

Mam kamarara ktory mal prvy vztah v 28 rokoch. Nie je sice nejaky extra fesak ale posobi sympaticky a je to taka vesela kopa, stale ma usmev na tvari. Takze odporucam tesit sa zo zivota, usmievat sa na ludi a dievcata budu mat o teba zaujem jedno ako vyzeras. Najhorsie je ked sa stale mracis a si zakomplexovany.

Aloneman

Ja budem čoskoro mať 51 rokov a nikdy som nemal vzťah, dokonca som nezažil ani len bozk, nie že ešte niečo. Cudzej ženskej som sa v podstate ani nedotkol (t.j. len matky keď som bol malý). Príčiny sú vzhľad, ale najmä nedostatok až žiadne peniaze v mojej peňaženke. Keby som bol rodený pracháč, tak dievčatá/ženské by sa na mňa lepili už od predpubertálneho veku. Však stačí sa pozrieť na tých rozmaznaných frajerikov z bohatých rodín, ktorí dostali nové drahé auto od rodičov k 18-tke a tiež to, ako sú obletovaní pipkami (jedna sedí vedla frajerika a ďalšie 3 vzadu)...

Patrikq

Ja deti mozem mat ale sex nie, ale zatial to vadilo kazdej ci som to povedal na zaciatku hned alebo aj po dlhsej znamosti.

Tutenstein_xD

Patrikq ja mať sex síce môžem, ale mam asi dva roky chybyčku krásy, že mám nad pravým semeníkom hrčku, ktorá je viditeľná a nevyzerá to vôbec dobre. Bol som s tým už asi po 7 doktoroch a nikde mi nevedeli 100% povedať, že čo to je. Minulý rok v Novembri som bol u doktora a povedal mi, že má budú v krátkom období informovať o termíne operácii a doteraz stále nič.

Tutenstein_xD

Ďakujem za reakcie, ktoré ma dosť prekvapili. Akože ja to neberiem nijako drasticky, že sa idem k vôli tomu depkovať, len ma zaujímal názor opačného pohlavia.

Ja by som si tiež veľmi rád našiel partnerku, ktorá je na tom rovnako, aby sme tie chvíle prežili spoločne a prvýkrát, ale tento vlak mi už ušiel veľmi dávno.

Aši je to najkrajší pocit, keď majú dvaja prvýkrát sex a potom sa o tom porozprávajú, že aké to bolo pekné a super, ale asi to cítim tak len ja.