Aký máte názor na ..

Príspevok v téme: Aký máte názor na ..
Tutenstein_xD

Vopred by som poprosil, aby sa vyjadrili dievčatá vo vekovom rozmedzí 20-27 rokov.

Chcem sa spýtať, čo by ste povedali na chalana, ktorý má tesne pred 26 narodeninami a doteraz nemal vzťah alebo sex so žiadnou babou.

Keby ste mali záujem o chalana a dozvedeli by ste sa tieto skutočnosti, tak by vás táto informácia natoľko šokovala, že by ste radšej cúvli a zamerali ste sa na iného chalana alebo by ste to nebrali nijak tragicky ?

Budem rád, ak by ste to napísali naozaj tak, ako to cítite. Nepotrebujem povzbudenie a ani žiadnu ľútosť, to naozaj nie. Vopred ďakujem za reakcie.

jeanValjean

Prepáč. Si tragéd ktorému to nevadí,že je z toho psychicky na dne,nehľadáš dievča ktoré hľadáš alebo je problém úplne inde.Protirečiť a klamať je pre Ženy odstrašujúce.

Tutenstein_xD

Cariboo mám v podstate troch kamarátov a pár známych. Dvaja kamaráti taktiež ešte nemali nikdy vzťah. Jeden má 26 a druhý 27 rokov. Tretí kamarát mal jeden 3 ročný vzťah, jeden skoro 2 ročný vzťah a keď žiadny nemal, tak mal také šťastie, že si v jednej aj v druhej robote našiel takzvanú kamarátku s výhodami.

Ja som frajerky mal asi štyri. Dve na základnej škole a dve na strednej. Taktiež som mal jednu kamarátku s výhodami, lenže som tie výhody vtedy nevyužil. Bol som mladý (17) a plachý. Taktiež som bol viacmenej od druhého ročníka psychicky šikanovaný, takže som mal sebavedomie na úplnej nule a preto som ostal sám, lebo som sa cítil ako najväčší chudák na svete.

Frajerku som mal najdlhšie štyri mesiace, inak nič. Naposledy som mal frajerku v mojich 17 rokoch, taktiež veľmi krátko. Odvtedy som si žiadnu nenašiel, ani len kamarátku. Možno keby ma psychicky neposadili niektorí spolužiaci na kolená, tak by som mal doteraz vzťah a možno aj kamarátky a možno by bolo všetko inak.

Cariboo

Kopec ludi nic nezazije a predsa sa daju dokopy. Ciastocne mas pravdu, cim viac chodis na akcie medzi ludi, tym mas vacsie sance ako niekto to sedi len v praci alebo doma.
No najdes aj kopec bab co vedu podobny zivot ako ty - nemastny, neslany.
Tvoji kamarati maju priatelky?

Tutenstein_xD

Cariboo myslím si, že som ako ktokoľvek iný. Chodím do práce, kde s kolegami vychádzam, rozprávame sa, srandujeme. Ak majú kamaráti čas, tak ideme sadnúť na pivo alebo ideme na bowling, či ideme na pizzu.

Musím ale povedať, že nie som ten typ človeka, ktorého všetci obľubujú, s ktorým by chcel byť každý kamarát. Nikdy som nemal okolo seba nejako extra veľa priateľov. Nie som ten typ človeka, ktorý sa pozná s každým tretím vo svojom meste. Taktiež nie som ten typ človeka, ktorý má tak naplnený režim, že nevie kde a s kým skôr ísť.

Jednoducho vediem taký jednoduchý život. Chodím do roboty a keď nie som v nej, tak sedím doma za počítačom alebo idem s tými dvoma kamarátmi čo mám von, ako som už spomínal na začiatku.

O mňa by ani záujem podľa mňa žiadna nemala, aj keby som pracoval v nejakej robote, kde by sa mi nejaká naozaj páčila, pretože som taký nemastný, neslaný typ. Vzhľadom nevyzerám zle, pretože mi to už povedalo veľa ľudí, ale jednoducho nemám čím zaujať, pretože som nikdy nič nezažil a nikde som nikdy nebol.

Cariboo

ahoj Tutenstein_xD, nemyslim ze ta zeny od 20 do 27r poslu k vode len kvoli tejto jednej veci. Mozno sa trocha zlaknu lebo dnesna spolocnost ma ine standardy, ale ak si navzajom dvaja vyhovuju, toto nemoze byt hendikep.
v ostatnych sferach zivota si podla spolocenskej normy?

Tutenstein_xD

2019END v pohode, ja som si zase zvykol, že tu nikto nerešpektuje autora témy. Ja som sa pýtal na názory od dievčat k danej téme. Ty si začal / začala riešiť niečo iné. Aj tak v každej téme sa začnú vždy riešiť iné veci, ktoré sa týkajú iných ludi a nie autora.

2019END

Autor temy uz sa rozhodni konecne. Raz su pre teba vsetky zlatokopky, potom sa zase bab zastavas, potom ziadnu nechces, zrazu chces partnerku. Menis nazory kazdych 5 minut ako dieta (no hate).

Aloneman

Patriq ja nebudem kvôli ženským migrovať z krajiny do krajiny stovky, tisíce kilometrov. Za to mi zas ženské nestoja. A v zahraničí tiež nepadajú peniaze z neba.