Demoni boh ježiš

Príspevok v téme: Demoni boh ježiš
Erik1998

Zdravím neviem kde mam začať je toho veľa no začnem tak mam veľmi ťažké paranoje schyzofrenie ..neviem co to je vidím démonov satana boha ježiša... akoby mi raz ježiš aj Boh pomahal potom ze je to klam že to robí satan napodobňuje Ježiša aj boha ...mam hlasy strašne že zomriem ...raz sa mi stala taka veci s bývalom kamarátom sme ťahali pervitín no a zrazu večer sa premenil na upíra v sekunde ma prebehol bolo to reálne aj ma kusol mam aj jazvu na uchu v tu Noc ma napadol moje myšlienky moje telo... mával som halucinácie cítil som pavúkov no teraz už nie ale je to ešte horšie ...vidím moju bývalú ex cítim ako pri mne spi bozkáva ma... No neviem ci je to všetko reálne alebo je to klam... .neviem ci som žil v pravde alebo v klamstve....Všetko sa začalo keď som začať s parnom...

Hhah

Noo áno, hrubá vzduchová clona, čo si len tak prejde cez vzduch, napríklad cez menšie parkovisko. Tá clona je vo vnútri taká vlnkavā, presne tak, ako keď sa pozeráš cez oheň. Taká je. ..

No usporiadaj si to po krokoch. Riešenie bude jeden krok za druhým. K Bohu sa môžeš modliť kedykoľvek. Drog sa vzdaj, to môžeš mať ako druhý krok. Ak Ti to nepôjde, tak postup je cez lekára a ďalej uvidíš čo on zvolí. Čo ty na to?

Hhah

Noo áno, hrubá vzduchová clona, čo si len tak prejde cez vzduch, napríklad cez menšie parkovisko. Tá clona je vo vnútri taká vlnkavā, presne tak, ako keď sa pozeráš cez oheň. Taká je. ..

No usporiadaj si to po krokoch. Riešenie bude jeden krok za druhým. K Bohu sa môžeš modliť kedykoľvek. Drog sa vzdaj, to môžeš mať ako druhý krok. Ak Ti to nepôjde, tak postup je cez lekára a ďalej uvidíš čo on zvolí. Čo ty na to?

Srnec

Nepočúvaj tie keci o Bohu, Ježišovi a démonoch...
Visaď tie drogy, choď za lekárom a na odvykačku.
To čo sa ti deje je spôsobené drogami a možno psychickou poruchou, je to prirodzené k stavu v ktorom sa nachádzaš.

asurajka

To čo popisuješ je demonický útlak. Keď je človek nadrogovaný, je oveľa viac "otvorený" týmto veciam. Prestaň s drogami a to hneď. Ježiš Ťa miluje, vyznaj mu svoje hriechy, pros o odpustenie a o pomoc. Keď sa Ti dejú tie strašne veci, volaj meno Ježiš, volaj ho stále dookola a démoni utečú.

Hhah

Málo tam byť napísané, že neviem či Ťa bez toho úprimného vyznania hriechov démoni nechajú. Mal by si sa aj zbaviť vecí, ktoré sa spájajú s týmito zlými okolnosťami. Jednoducho nepokúšať.

Hhah

Rok aj pol to je celkom dlhý čas, nechceš ísť s tým na odvykačku? Lebo závislosť riešiť sám, to je o ničom. .. Je dobré to vyznať všetko aj Kristovi, ako Tomáš písal. Lebo On umrel za naše hriechy na kríži. Potom vstal z mŕtvych. A keď vieš, že drogy sú zlé, tak mu to môžeš vyznať. Neviem či Ťa bez toho nejakú tí demóni, ak sú to fakt oni. Preto je cesta z toho von skzre Krista, a On Ti objasní viacero vecí.
Podľa mňa to diabol nebol, ale démoni. Diabol je nad nimi a ten má horšie prejavy. .. Ak samozrejme to nemáš prejav schizofrénie, ale viem, že keď sme sa my ako malé hrávali s jednou zlou vecou, tak potom prišiel do kamarátky jeden démon. Sme ho tri z nej vyhrávali a potom odišiel nadobro. A taká hrubá vzduchová clona letela preč. .. noo neviem posúdiť Tvoj stav. Keď tá schizofrénia v kombinácii s drogami je dobrý odpad.