Demoni boh ježiš

Príspevok v téme: Demoni boh ježiš
Erik1998

Zdravím neviem kde mam začať je toho veľa no začnem tak mam veľmi ťažké paranoje schyzofrenie ..neviem co to je vidím démonov satana boha ježiša... akoby mi raz ježiš aj Boh pomahal potom ze je to klam že to robí satan napodobňuje Ježiša aj boha ...mam hlasy strašne že zomriem ...raz sa mi stala taka veci s bývalom kamarátom sme ťahali pervitín no a zrazu večer sa premenil na upíra v sekunde ma prebehol bolo to reálne aj ma kusol mam aj jazvu na uchu v tu Noc ma napadol moje myšlienky moje telo... mával som halucinácie cítil som pavúkov no teraz už nie ale je to ešte horšie ...vidím moju bývalú ex cítim ako pri mne spi bozkáva ma... No neviem ci je to všetko reálne alebo je to klam... .neviem ci som žil v pravde alebo v klamstve....Všetko sa začalo keď som začať s parnom...

Erik1998

Hhah no a som zabudol napísať bol to diabol podľa mňa veľmi dlho som nad tým rozmýšľal jak ma kúsol do ucha... no a jak sme behali tak on sa menil na iných ludi co poznám.. .. Potom som ho vymital v mene Ježiša a odskakoval odomna.. nezvládol ma kusnut až na posledny moment a sa mi zdá ze ho posadol samotný diabol

Erik1998

Hhah... neviem ci nieje namoceny do nejakého druhu okultizmu ale podla mňa nie... raz som sa prebudil a bol pri mne a niečo rozprával no neviem ci to nebol sen ale bolo to veľmi reálne.... Cítil som ich na vlastnej koži raz utekali odomna z postele som počul rachot ako niekto beha no a vtedy som nemal v sebe parno... Tak asi rok a pol možno trocha menej beriem parno.. Strašne veci sa mi stali.. Nie ja nie som namoceny v okultizmu...

swistica

Hhah - reagujem na tvoju poznamku o exorcistovi. Ocividne si tie clanky necital. Tam nejde o nejake vyhananie, ale skor o zorientovanie sa v problematike a duchovnu podporu.

Hhah

Noo, pri braní parna môžeš mať halucinácie. A čo je zač ten Tvoj kamarát, nie je namočený do nejakého druhu okultizmu? ..
Ide o to rozlýšiť, či to boli fakt iba halucinácie, alebo diabol. Ako halucinácie si mohol mať, ale mohli sa do nich votreť aj démoni, a žiaľ, ak pobehujú vonku, a vy takto beriete drogy, môže sa nejaký démon votreť, a to ste ani nemuseli vyvolávať.
A ty sám sa nevenuješ nejakému druhu okultizmu? Exorcista Ti nepomôže. No skús mi odpísať.
A bereš dlho parno, či dokážeš s tým seknúť sám?

Erik1998

No mam z toho trocha zlý pocit kukať rozhovor s exorcistom lebo zo mňa au vymytaju tých démonomov ale kuknem si to