25 ročný skoro panic

Príspevok v téme: 25 ročný skoro panic
Hypochondrissss

Zdravím mám jeden problém mám 25 rokov a som extremné neskúsený muž.
Mám za sebou len jeden krátky vzťah a sex som za život mal len 2 krát (!) a to úplne zlý, prvý krát v 19 a druhý v 24. Samozrejme bozkávanie a podobné záležitosti boli vo väčšiej miere....
Baby som moc neriešil bol som v partií, kde žiadne baby moc neboli takže niektorý moji kamoši su natom podobne ako ja a aj horšie...
Okrem iného som dosť pracoval popri študiu a cestoval po Europe, USA, Japonsku, Cine a Karibiku a samozrejme študoval.
A bum zobudil som sa a uvedomil, že mi ušiel vlak a to totálne.
Keď sa kuknem na štatistiky tak sa až hanbím, že patrím k totálnej minorite úplne neskúsených chlapov, hlavne kvôli svoje nízkej iniciatíve v minulosti čo považujem za moju obrovskú životnú chybu.

Samozrejme to chcem napraviť a nájsť si vzťah či už na SVK alebo v USA (kde by som rád raz išiel pracovať ako webdizajner). Najal som si aj kamaráta ktorý je ako oveľa skúsenejší a pomôže mi v tejto oblasti (aspoň dúfam)

Chcem sa však spýtať žien ako by pozerali na muža ktorý má v oblasti sexu len minimálne skúsenosti a je v podstate taký ešte "skoro panic" vo vyššom veku (25r)? bolo by to až veľké mínus? Prišiel by vám tento chlap ako podivín?

Inak som celkom komunikatívny extrovert a vzhľad je podľa názoru okolia v pohode taká normálka..

Milé dámy teším sa na vaše názory :-)

monster_energy

Mám 24 rokov, tiež som bez skúseností.

Ale skús to brať z tej pozitívnej stránky. V živote je toľko vecí, ktoré môžeš zažiť a dosiahnuť, nie len vzťahy. Prečo sa sústrediť na to čo nemáš, keď máš ďalších milión vecí

HakunaMatata

Revolucionar Vidno že si panic keď sa takto lutuješ.. Je pekné že tak ľahko odsudzuješ ženy len preto že sa tebe nepošťastilo ale ani muži nie sú svätí.

Libertz

Cherry: je naozaj usmevne ze ked tu pisala 35 rocna zena co je panna a nikoho nemala a pritom vyzera normalne, boli tu skoro same pozitivne reakcie, ale ked ma byt 25 rocny a bez skusenosti uz je automaticky vadny. Smutne ze takto vies automaticky odsudit, vies nie kazdy je extrovert ako tento dotycny... cely ten tvoj postoj je neskutocne povrchny. Pritom pre chlapa je ovela tazsie najst vztah resp. ziskat sexualne skusenosti. Zena ak chce aj priemerna si moze zamrdat velice rychlo, otazne je s kym. Tak si aj nadalej zi v iluzii ze automaticky 25 rocny bez skusenosti musi byt totalne vadny. Zenske ako ty ma vzdy vedia dostat proste. Pamatam si ako jeden chalan minule pisal na ceskom fore ze v 24 bol panic a poznal holku co tvrdila ze s panicom by si nikdy nic nezacala, tak ju zbalil na jednom plese a o panictvo prisiel s nou, nic nespoznala a este aj potom vyvolavala ze chce znovu. Tam je krasne videt ako si taketo povrchne slecinky seru do huby.

Cherry

tak pokial aspoň nejaký sex tam prebehol tak by som to nebrala až tak ako katastrofu, ale ak je niaky chlap v 25ke doslova panic, tak nech sa na mňa nikto nehnevá, ale nejaká vada tam bude, či už fyzická alebo psychická ...

Revolucionar

Bud rad , tiez mam 25 rokov a nikdy nikoho som nemal a tak je to najlepsie zeny su zdegenerovane touto chorou dobou , vsetko je naopak , ide len o prezitie nic viac nic dobreho nas uz v zivote necaka :-)