25 ročný skoro panic

Príspevok v téme: 25 ročný skoro panic
Hypochondrissss

Zdravím mám jeden problém mám 25 rokov a som extremné neskúsený muž.
Mám za sebou len jeden krátky vzťah a sex som za život mal len 2 krát (!) a to úplne zlý, prvý krát v 19 a druhý v 24. Samozrejme bozkávanie a podobné záležitosti boli vo väčšiej miere....
Baby som moc neriešil bol som v partií, kde žiadne baby moc neboli takže niektorý moji kamoši su natom podobne ako ja a aj horšie...
Okrem iného som dosť pracoval popri študiu a cestoval po Europe, USA, Japonsku, Cine a Karibiku a samozrejme študoval.
A bum zobudil som sa a uvedomil, že mi ušiel vlak a to totálne.
Keď sa kuknem na štatistiky tak sa až hanbím, že patrím k totálnej minorite úplne neskúsených chlapov, hlavne kvôli svoje nízkej iniciatíve v minulosti čo považujem za moju obrovskú životnú chybu.

Samozrejme to chcem napraviť a nájsť si vzťah či už na SVK alebo v USA (kde by som rád raz išiel pracovať ako webdizajner). Najal som si aj kamaráta ktorý je ako oveľa skúsenejší a pomôže mi v tejto oblasti (aspoň dúfam)

Chcem sa však spýtať žien ako by pozerali na muža ktorý má v oblasti sexu len minimálne skúsenosti a je v podstate taký ešte "skoro panic" vo vyššom veku (25r)? bolo by to až veľké mínus? Prišiel by vám tento chlap ako podivín?

Inak som celkom komunikatívny extrovert a vzhľad je podľa názoru okolia v pohode taká normálka..

Milé dámy teším sa na vaše názory :-)

Tutenstein_xD

Teraz dám ešte radu chlapom, ktorí sú v rovnakej situácii.

Nikdy, ale naozaj nikdy neberte radu od žien, ktoré píšu, že nemusíte sa nikde ponáhľať, pretože to príde samo, keď bude ten správny čas. Toto prosím ignorujte, pretože ak budete čakať, tak nemusí prísť vôbec nič.

Ženy si to môžu dovoliť písať, pretože o ženy je záujem z každej strany, takže oni si môžu dovoliť čakať, pretože vedia, že to niekedy príde. Jednoducho ženy nevedia a nechcú pochopiť mužov, že práve my to mám v tomto smere oveľa ťažie.

Muž, keď má záujem o ženu, tak sa musí nejako iniciovať. Musí ju osloviť, musí ju pozorne počúvať, musí jej dávať komplimenty, musí jej navrhnúť prvé rande, musí prísť až pred jej dvere, musí sa zaujímať o ňu čo najviac, aby videla, že má záujem. Žena sa už len prispôsobuje.

Tutenstein_xD

To je pravda, že baby sú rady, keď sa dajú do kopy s chlapom, ktorý nepreťahuje každá druhú, ale to neznamená, že sú rady, keď spoznajú chlapa, ktorý má 25+ rokov a dozvedia sa, že je ešte panic.

Nenamýšľajte si, že by ste ich touto správou očarili, keď by už prišlo na túto tému. Skôr by ostali v šoku alebo udivené, že 26 ročný chlap ešte nemal nič so ženou.

Keď som ešte chodil na Pokec, tak si pamätám, že mi pár báb už viacej neodpísalo, keď zistili, že som ešte nemal žiadny vzťah, keď sa ma pýtali, ako som na tom so vzťahmi. V tedy mi bolo tak 23-24 rokov.

Nikto ma nepresvedčí o opaku, že by nejakej žene táto informácia prišla normálna. To by som musel natrafiť na babu, ktorá je tiež panna v mojich rokoch a vedela by to pochopiť. Samozrejme, že pannu v dnešnej dobe nájsť v mojich rokoch je ako hľadať ihlu v kope sena.

Podľa mňa je najkrajší sex s babou v mladom veku, keď obaja objavujeme niečo nové, spolu a navzájom, keď objavujeme svoje telá prvýkrát v živote. Túto možnosť už nikdy nepocítim a možno nepocítim nikdy, aké je to mať sex. Ale ako som písal nižšie, ak mi to raz začne až príliš vadiť, že som panic, tak tých 150€ obetujem a pôjdem do bordelu.

sihkira

niektore zeny su za to radi, ked si najdu takehoto chalana, ktory s prepacenim nepretiahol kazdu druhu ktoru stretol. takze treba byt len trpezlivy!

Carie

Ak by si bol skutocny panic bolo by to lepsie. Lebo to by mohlo znamenat ze si mal ine priority a na vztah si este nebol zrely a zeny neriesil co je v poriadku, kazdy dozrieva neskor. Ale to ze si mal 2x sex s dvoma roznymi zenami s ktorymu si ani nemal vztah evokuje, ze ked ti nahodou otrci nejaka lahka zena tak vyuzijes sancu a vytrases sa. Okrem toho sex s tebou bol asi zly ked si to ani jedna nechcela zopakovat. Ja by som teda rozhodne brala radsej panica (ale nezakomplexovaneho) ako takeho ako ty.

Mindless1

"Jsem skoro panic, není to lehký"..., ja mám jedného kamaráta a ten mal prvýkrát sex v roku 2020 B.C. a že si vraj naň už vôbec ani nepamätá, ale ako si to nemôže pamätať, však nový rok máme ešte ľen šestnásť dni?! A druhý tvrdí, že sa tam, však viete, tam dole holí, ale každý vie, že nie, že to vôbec nie je pravda! Tam si Divočina?:-)

ehm

Cherry skutočne máš veľmi povrchné názory. Chalani to nemajú také jednoduché ako dievčatá, ktoré si len vyberajú medzi nápadníkmi, ani nemusia v podstate žiadne úsilie vyvinúť. Na druhej strane stačí, že je chalan introvert s málo atraktívnym výzorom (čím nemyslím zanedbaný výzor, keď sa o seba vôbec nestará) a jeho šance nájsť si sexuálnu partnerku rapídne klesajú, pričom na ňom nemusí byť nič zlé a môže to byť veľmi v pohode človek, ale hlavne mladé dievčatá mu ani nedajú šancu sa o tom presvedčiť.