25 ročný skoro panic

Príspevok v téme: 25 ročný skoro panic
Hypochondrissss

Zdravím mám jeden problém mám 25 rokov a som extremné neskúsený muž.
Mám za sebou len jeden krátky vzťah a sex som za život mal len 2 krát (!) a to úplne zlý, prvý krát v 19 a druhý v 24. Samozrejme bozkávanie a podobné záležitosti boli vo väčšiej miere....
Baby som moc neriešil bol som v partií, kde žiadne baby moc neboli takže niektorý moji kamoši su natom podobne ako ja a aj horšie...
Okrem iného som dosť pracoval popri študiu a cestoval po Europe, USA, Japonsku, Cine a Karibiku a samozrejme študoval.
A bum zobudil som sa a uvedomil, že mi ušiel vlak a to totálne.
Keď sa kuknem na štatistiky tak sa až hanbím, že patrím k totálnej minorite úplne neskúsených chlapov, hlavne kvôli svoje nízkej iniciatíve v minulosti čo považujem za moju obrovskú životnú chybu.

Samozrejme to chcem napraviť a nájsť si vzťah či už na SVK alebo v USA (kde by som rád raz išiel pracovať ako webdizajner). Najal som si aj kamaráta ktorý je ako oveľa skúsenejší a pomôže mi v tejto oblasti (aspoň dúfam)

Chcem sa však spýtať žien ako by pozerali na muža ktorý má v oblasti sexu len minimálne skúsenosti a je v podstate taký ešte "skoro panic" vo vyššom veku (25r)? bolo by to až veľké mínus? Prišiel by vám tento chlap ako podivín?

Inak som celkom komunikatívny extrovert a vzhľad je podľa názoru okolia v pohode taká normálka..

Milé dámy teším sa na vaše názory :-)

Tutenstein_xD

Že na ničom predtým nezáleží. To určite "platí". Hlavne v dnešnej dobe. Keby mala o mňa nejaká baba záujem a po čase by sa dozvedela, že som panic, tak určite by "skákala 2 metre do výšky".

Prišlo by jej určite zvláštne, že 26 ročný chalan nemal ani jedenkrát sex. Mne je to ale v podstate jedno, lebo si nemám kde nejakú nájsť. Už pracujem asi v štvrtej robote a buď sme boli chlapski kolektív alebo sa mi nikdy žiadna nepáčila.

Neviem prečo mi život do cesty stavia baby, ktoré ma ničím nepriťahujú, ale možno mi tým chce život niečo povedať. Ale určite nebudem so žiadnou na silu chodiť, len aby som nejakú mal. Chcem babu, ktorá by ma priťahovala vo všetkých smeroch a chcem aby som priťahoval aj ja ju.

daniela2

a čo je krajšie, ako objavovať sa a učiť sa spolu s niekým, koho človek ľúbi? Na ničom predtým nezáleží.

Tutenstein_xD

Ja idem mať za 4 mesiace 26 rokov a som panic a možno ním aj ostanem. Čo už. Možno, keď mi to začne už veľmi vadiť, tak navštívim bordel. Nemá mi kto čo vyčítať. Ženské pokolenie nemá o mňa záujem v reálnom živote, tak nemám čo stratiť. Zatiaľ ale ešte nie som na tom tak, aby som ho navštívil.

Hypochondrissss

Mňa najviac štvú štatistiky, nerád prehrávam a som v niečom pozadu :-) a tu som zlyhal, dufám, že si usilovnou prácou na sebe a vo vzťahu k ženám všetko najbližšie roky pekne dobehnem :-)

Cherry

Libertz neviem, čo je na tom povrchné. Faktom je že chalani od 15 do 25 rokov bývajú práve v tomto časovom období najviac nabitý testosterónom a hormónmi, ak si počas tohto obdobia chlap nevie nájsť ani jednu jedinú sexuálnu partnerku, tak je hold niekde chyba. Taký chlap pravdepodobne nebude introvert, ale až extrémne tichý, alebo uzavretý len a len do seba - je rozdiel medzi introvertom a niekým, kto len ticho sedí v kúte a do všetkého ho treba tlačiť, kto nevyvíja žiadnu aktivitu - ako by taký chlap fungoval v partnerskom vzťahu? Tak isto panicmi vo veku 25+ bývajú totálne zakomplexovaní chlapi, alebo chlapi, ktorí z vlastného neúspechu vinia všetky ženy sveta. Alebo takí, ktorý sa síce tvária, že by chceli nejakú priateľku a sex, ale pritom im žiadna nieje dosť dobrá a obvzlášť gól to je, ak oni sami nestoja za veľa. Atď., Atď.
Nejde len o chlapov. O žene, ktorá by do 25 nemala ani jedného sexuálneho partnera by som si myslela to isté.
Neuznávam sex už v 14 , 15 rokoch, kľudne stojí za to aj počkať - pre mňa za mňa aj do 23 rokov trebárs. Ale 25 a vyššie? To už je trochu moc. Tam už podľa mňa bude nejaký zádrhel, ktorý nemusí byť na prvý pohľad viditeľný. Introvertnosť nie je tým dôvodom, poznám dosť introvertov a majú partnerky, majú sex a práveže mnohé ženy ocenia viac introverta, než extroverta.
A v neposlednom rade aj sexuologovia ti povedia, že u muža ktorý tak dlho poznal len masturbáciu často nastáva problém dosiahnuť orgazmus prostredníctvom sexu, pretože už je príliš zvyknutý na svoju ruku. Takže v tom by som videla tiež problém. Sex a hlavne u mužov je v mladom veku primárnou potrebou a je to úplne prirodzené a hlavne aj ZDRAVÉ.

ahjajjaj

ahoj, naozaj by som na Tvojom mieste neriešila takmer panictvo. To fakt nemáš iné starosti? Keď som sa ja dozvedela, že môj muž mal niekoho predo mnou, strašne mi to vadilo. Dobre, bola som mladá a neotlčená životom, ale aj tak. Zdržanlivosť je zároveň aj rozumnosť. Škoda, že si o panictvo prišiel s niekým, kto nestál za to, aby ste mali aj riadny vzťah. Ja som mala celý život jediného chlapa - môjho manžela, a som spokojná.

Tomaas 12345

Začínaš brat partnerské vzťahy priveľmi vážne a to nie je ok, pretože sa potom v nich veľmi sklames a budeš nešťastný. Ak ti mám poradiť tak začni brat partnerské vzťahy len ako bonus a šťastie si hľadaj predovšetkým v Bohu a maj i nejaké konicky ktoré ti budú robiť radosť. Hovorím z vlastnej skúsenosti - odkedy som sa stal veriacim a svoju vieru vo večný život v nebi s Bohom posilnil, odvtedy sa už viac netrapim pre partnerské vzťahy, beriem ich ako bonus a zažívam eufórie radosti z mojej nabozenskej viery.