25 ročný skoro panic

Príspevok v téme: 25 ročný skoro panic
Hypochondrissss

Zdravím mám jeden mám 25 rokov a som extremné neskúsený muž.
Mám za sebou len jeden krátky vzťah a sex som za život mal len 2 krát (!) a to úplne zlý, prvý krát v 19 a druhý v 24. Samozrejme bozkávanie a podobné záležitosti boli vo väčšiej miere....
Baby som moc neriešil bol som v partií, kde žiadne baby moc neboli takže niektorý moji kamoši su natom podobne ako ja a aj horšie...
Okrem iného som dosť pracoval popri študiu a cestoval po Europe, USA, Japonsku, Cine a Karibiku a samozrejme študoval.
A bum zobudil som sa a uvedomil, že mi ušiel vlak a to totálne.
Keď sa kuknem na štatistiky tak sa až hanbím, že patrím k totálnej minorite úplne neskúsených chlapov, hlavne kvôli svoje nízkej iniciatíve v minulosti čo považujem za moju obrovskú životnú chybu.

Samozrejme to chcem napraviť a nájsť si vzťah či už na SVK alebo v USA (kde by som rád raz išiel pracovať ako webdizajner). Najal som si aj kamaráta ktorý je ako oveľa skúsenejší a pomôže mi v tejto oblasti (aspoň dúfam)

Chcem sa však spýtať žien ako by pozerali na muža ktorý má v oblasti sexu len minimálne skúsenosti a je v podstate taký ešte "skoro panic" vo vyššom veku (25r)? bolo by to až veľké mínus? Prišiel by vám tento chlap ako podivín?

Inak som celkom komunikatívny extrovert a vzhľad je podľa názoru okolia v pohode taká normálka..

Milé dámy teším sa na vaše názory :-)