Som blázon?

Príspevok v téme: Som blázon?
asurajka

Neviem ako to napísať. Už od detstva mám problémy so spánkovou paralýzou, zhoršuje sa to. Trvá to dlhšie s mávam vidiny, počujem zvuky, vidím postavy, tiene. Môj psychický stav tiež nie je v pohode. Navyše už roky trpím vtieravými myšlienkami, premýšľam a predstavujem si zvráteného veci sexuálneho obsahu. Vzrušuje ma to. Všimla som si, že potom príde tá paralýza. Mám pocit, že sa zbláznim, buď som psychopat alebo som posadnutá démonom. Nie som rozhodne v poriadku. Niekedy ma prepadnú pocity obrovskej nenávisti a predstavujem si, ako toho človeka mlátim alebo do neho strieľam alebo bodám. Viem, je to hrozné. Akoby som to nebola ja. V skutočnosti sex moc nemusím a rozhodne by som nechcela v reále zažiť niečo také, ako si predstavujem (zvrátené sex predstavy, znásilnenia, bitky, týranie)...

klaudusinka

- keby si blazón, tak sme asi všetci ;) a to teda nie sme, to sa stáva, treba fakt nájsť niekoho kto vie ako tento problém riešiť, kto sa tomu venuje -

mildo77

to jej nepiste ze sa ma zabit a pod. ja tiez tak rozmyslal a hudba a terapia pomaha, inac by bol uz pod kytickami.

mildo77

nastiv psychologa. nie je to hanba.
ja mam rovnaky problem a do konca som skoncil na policii v putach.
Takze radim ti navstiv psychologa cim skor tim lepsie.
Ja sa tiez bal ale isiel som tam a idem tam druhy krat, pomoze ti.
drzim palce

tamirilka

..mnoho ludi ma problemy podobneho typu a teda prijemne to nieje to verim...ale da sa s tym podla mna nieco robit...bolo by dobre navstivit aj nejakeho odbornika...

PedofilBenedik

V jednej izbe visel na povraze jeden muž nemal tvár a bol otočený chrbtom zozadu.Ten jeho príbuzný z násilnil v tej miestnosti starý 130 kilový škulavý úchylák potom ďalšieho vyčkával pred kuchyňou a ten sa bál chodiť do roboty.Ten chlapec bol znásilnený do zadku krvácal a nehýbal sa.Dodnes je tento starý blázon agresívny a oháňa sa nožom. Jednému chlapcovi povedal že by na neho skočil tak radšej od neho ušiel.Deti a mládež sa mu radšej vyhýbajú a boja sa ho.

Hhah

Ahoj Ajuranka,

neber to tak, že je niekto psychopat, ale že ty si. Ja mám tiež psychiatrickú diagnózu a neberiem sa za psychopatku, to možno tak v telke zväčšujú toto vyjadrenie, ale vždy sa dáva na omnoho horšie stavy než si ty a to skôr čisto psychiatrického charakteru.

Ak si nikdy neotvorila niečo okultné, nie si posadnutá démonmi. A kde bývaš? Či sa v tej miestnosti nič nestalo v minulosti. Ak nie, tak nič nemáš v izbe je to iba zmes medzi bdelým a nebdelým stavom, kedy sa Ti tieyo stavy miešajú. Poznám spánkovú paralízu. Je to porucha zo stresu, proste porucha nervového systému.

PedofilBenedik

Veď to sú tie úchylnné spôsoby starého blázna znásilniť deti za 500korún a oháňať sa nožom.Prečo starý 55 ročný blázon nikdy nemal ženu ani frajerku???Ani inú prácu??? Veď do takej ohavy špaty by nikto nekopol...

Tomaas 12345

Tvoje správanie naozaj poukazuje na posadnutie démonom, našťastie je tu účinná liečba - zasvät svoj život Bohu a modli sa otčenáš s vierou že ti modlitba pomôže.