Som blázon?

Príspevok v téme: Som blázon?
asurajka

Neviem ako to napísať. Už od detstva mám problémy so spánkovou paralýzou, zhoršuje sa to. Trvá to dlhšie s mávam vidiny, počujem zvuky, vidím postavy, tiene. Môj psychický stav tiež nie je v pohode. Navyše už roky trpím vtieravými myšlienkami, premýšľam a predstavujem si zvráteného veci sexuálneho obsahu. Vzrušuje ma to. Všimla som si, že potom príde tá paralýza. Mám pocit, že sa zbláznim, buď som psychopat alebo som posadnutá démonom. Nie som rozhodne v poriadku. Niekedy ma prepadnú pocity obrovskej nenávisti a predstavujem si, ako toho človeka mlátim alebo do neho strieľam alebo bodám. Viem, je to hrozné. Akoby som to nebola ja. V skutočnosti sex moc nemusím a rozhodne by som nechcela v reále zažiť niečo také, ako si predstavujem (zvrátené sex predstavy, znásilnenia, bitky, týranie)...

jeanValjean

Jedno nadväzuje na druhé.Tie predstavy so zabitím sú zrejme spojené s tými predstavami o znásilnení(ako odplata čo je tiež zas len súd).

alica111

užíateľ Snubka : Myslím, že takéto reči jej nepomôžu, netreba ešte viac rýpať a ukazovať prstom na toho druhého. Ľudia niekedy nevedia čo robiť a potrebujú pomoc, no nie vždy vedia kde ju hľadať. Mier.

alica111

Nemyslím si, že si blázon. Ani si nemyslím, že si posadnutá, ale démonické to je. Tieto veci, čo zažívaš sú od zlého, t.j. od démonov. Spánková paralýza, zlé myšlienky toto všetko je od démonov. Pomôcť Ti môže Ježiš Kristus. Skús sa rozpamätať, či si v živote nerobila niečo zlé, okultizmus alebo niečo tomu podobné? To je totiž najčastejšia príčina týchto problémov. Boh Ťa miluje.

silvusiq

Tak pokiaľ viem so spánkovou paralýzou sa nič moc urobiť nedá ale s tými predstavami by som možno zašla k psychológovi, treba vedieť kde sa berú a prečo hlavne

jeanValjean

Možno tie sexuálne predstavy nie su presne to čo ti chýba.Sú rôzne iné praktiky ktoré sa zmestia do hranice normálu,a majú podtón ba až art (bondage)alebo to môže byť spojené so zvukovým či iným pohľadom.Nepodliehaj panike a skús si to prejsť. Verím,že keď to nájdeš sa ti úľaví a aj tá paralýza ťa prejde.