predkozka

Príspevok v téme: predkozka
anria 44

ahojte nevie ako zacat , chcela by som opytat ,mozno aj viac menej muzov ,chalanov , ktory mali problem z predkozkou , no mam syna ,uz ma 11 rokov - ked bol maly tak mi doktorka kazala mu pretahovat predkozku ,islo mu to zle a strasne reval ,tak som to nechala tak s tym ze som si tom nasla clanky a zevraj by sa to nemalo robit a malo by sa to nechat na prirodu , ze vznikaju trhliny ,male poranenia a potom vznikaju infekcie a prilepneie predkozky .. takze som mu to uz nikdy nerobila ,raz sme boli ked mal 7 rokov na urologii ,lebo mu nieco kvapkalo s pipika ,a tam mu urobili vyter pipika ,vtedy som skoro skolabovala ,lebo to bolo ako horor ,museli sme ho drzat s muzom a maly vrieskal o zivot .. ked si na to sponiem robi sa mi mdlo ,a vtedy mi povedali ,ze ma uzku predkozku ,ze to treba urobit .. ja som na to nikdy nedostala odvahu s tym ist - no teraz sa mi dostal taky clanok o tychto veciach . ze to trebalo robit atd . uplne som vystrasena . maly ma 11 rokov bude mat 12 .. a uz aj ked sa sprchuje nepusta ma ani do kupelne ... a teraz vobec neviem co mam robit .. nemozem ani spavat koli tomu ,preco to maju chlapi takto zlozite ! su to tak intimne veci .. ved to by mala zariadit priroda .. ako sa to riesilo v minulosti .velmi davno ,pochybujem ,ze toto sa riesilo pradavno nejake predkozky ...... vobec neviem ako sa mam k tomu postavit .. a ked uz zacina mat pubertu .. prosim poradte mi .som z toho nestastna .

Mat48

Keď som bol vo veku tvojho syna, tak celá naša trieda absolvovala lekársku prehliadku, kde nám pani lekárka každému chlapcovi skúšala stiahnuť predkožku. Niekomu to išlo, ľahko , niekomu ťažšie.Ale nakoniec sa jej to podarilo u každého. Dôležité pre teba je, aby si mu svojim naliehaním, nespôsobila stres. Je vo veku, keď sa začne sexuálne prebúdzať, buude mať časté erekcie, začne masturbovať, môže sa to uvoľniť. Na tvojom mieste, by som sa poradil s urológom, ale hlavne by som netlačil na pílu. Som si istý, že to až taký veľký problém nie je, aby si bola z toho smutná.