Sex

Filip_Filip

Ahojte vsetci. Potrebujem sa s vami poradit, teda asi najlepsie keby niekto kto si tym presiel. Od 2017 som navstevoval psychiatra skrz schizofreniu. Uz asi tak rok neberiem lieky kedze mi po nich byvalo strasne fyzicky zle, hnacky, triaška, bolesti hlavy a podobne. Citim sa uz rok super hlavne ako to neberiem, schizu som necitil aj 2 roky a kedze lieky sposobovali take veci tak som toto spravil. Uprimne mozem povedat aj si zaklopem ze schiza je vyliecena, mne psychologicka povedala, ze ona to skorej videla v tej dobe ako tazku depresiu ktora mi sposobovala bludy. Konecne sa mi vratil smiech a celkovo pocity a citenie. Lenze je tu taky problem kedze mam skoro 21, nedavno som si nasiel svoju prvu priatelku a mam strasne slabu erekciu (to sa dialo aj pri liekoch). Strasne ma to trapi kedze urcite coskoro pride nas prvy sex a toto je celkom problem. Prosim vedel by mi niekto poradit ako to zlepsit ? Ked som sem tam cvicil tak sa to trosku zlepsilo ale erekciu som mal aj tak asi tak na 70%. Viete niekto o niecom ? Dakujem za odpovede.

Veronicca33

ja tiež len na eshopoch tieto veci nakupujem :D do sexshopu by ma asi nikto nedostal, by som sa prepadla hanbou si tam niečo vyberať osobne. internet je v tomto super

ivanuska265

kde zozeniem teraz nejake eroticke pradlo? chcela by som striptiz skusit pre mojho muza, ale nic vhodne na to nemam :D