Po 10 ročnom vzťahu si neviem nájsť priatelku

Príspevok v téme: Po 10 ročnom vzťahu si neviem nájsť priatelku
miso173

Ahojte babami som nemal problém sa zoznamovať keď ze som vysoký modrooký blond atletická postava, našiel som si priateľku nás vztah trval 10 rokov dôvod rozchodu nás vzťah sa skoro nikam nepohol a ťahal som ho väčšinou ja to som bol ešte mlady mal som 21 rokov. Od rozchodu si nejako neviem nájsť priateľku cca 2.5 roka som spoločenský chodím medzi ludi do fitka na turistiku, ale v dnešnej dobe je to veľmi ťažké sa zoznámiť. Baby mi dávajú návrhy kamarátstvo s výhodami to ja odmietam,lebo viem ze jedna strana bude vždy trpieť, neviem čo robím zle. Skúste mi poradiť za prípadné chyby sa ospravedlňujem som len človek ktorý sa tiež mýli ?

ovomaltine

Rok je kratka doba, a este sa nic nekona, takze to nie je tvoja chyba, ze si ziadnu perfektnu kocku nestretol. Treba si uzivat aj single, nielen cakat.

miso173

Aj keď tento rok neprial moc zoznamovaniu a vzťahom zoznámil som sa s viacerimi babami s tromi som bol aj na rande ale niečo mi tam chýbalo ta povestná iskra zostali sme v kamaratskom vzťahu chodíme spolu na turistiku chyba mi to povestné šťastie nájsť chýbajúcu polovičku

Cherry

No po 10 ročnom vzťahu a ešte keď to bol prvý vážny vzťah tak to sa nečudujem. Aj tak potrebuješ čas. Zatiaľ si užívaj single život - niektorí sú single 10 rokov - ty si bol 10 rokov zadaný :D Tak sa to tak nejak asi musí vyvážiť. Nesil to a nehľadaj , keď budeš single viac ako 4 - 5 rokov tak potom je na čase sa zamýšľať kde je chyba

miso173

Mishka_1511 no nebol by som proti keby že máš pravdu, šťastiu isť treba naproti.Viem čítal som tvoj príspevok dobre si urobila nemalo význam ďalej pokracovať, ďakujem napodobne ,aby si bola v novom roku štastna a našla si to co ti chýba

Mishka_1511

Ked budes chodit medzi ludi skor ci neskor to pride uvidis. Ja to mam teraz tiez na plane, chodit vela medzi ludi aj ked teraz vztah asi nehladam iba kontakt s ludmi. Drzim ti palce.

miso173

Ahoj Mishka_1511 snažím sa chodiť čo najviac do spoločnosti fitko ,turistika ,wellness atd... Dokážem ženu osloviť,ale tažko sa oslovuje keď pozerate do mobilu a sluchátka na ušiach, tažko sa nadväzuje očný kontakt keď neni zaujem o okolie taká je bohužial dnešná doba. Ex už je davno uzavretá vec neriešim neporovnávam ,lebo kazdy sme jedinečný originál :))

Mishka_1511

Ahoj. A akym sposobom sa snazis najst si priatelku? Dokazes zaujimavu zenu oslovit ? Usmiat sa na nu? Alebo mas stale v hlave predchadzajucu priatelku a neustale porovnavas ?

fonte

A peniazkov mas kolko? Ak malo, to bude ten dovod, alebo este mozes posobit ako nudny suchar, hoc dobre vyzeras. Iny dovod tam nebude. Musis hladat dalej, ale nahladas sa, to mi ver :D
Uz len nenajst v dnesnej dobe nesliepku, co sa nejde pokakat zo svojej onej je problem. Ale to som uz tusim niekde pisal, alebo aj nie.
Netreba to ale vzdavat, nemas este 50, klud a rozvaha.

miso173

Pre Parker podľa mňa to není divne keď ze im ide len o výzor, sú povrchne to ze mam svalnatu postavu six pack, vysoký nechcem sa chváliť je to vydrete dozazat to môže hoci kto stačí mať len pevnú vôľu a ísť si za svojim cieľom

Pre ahjajjaj nemám na kamarátstvo s výhodami povahu je mi to proti srsti tak to robiť nebudem, keď vzťah tak so všetkým hlavne tam musia byť city ?