Po 10 ročnom vzťahu si neviem nájsť priatelku

Príspevok v téme: Po 10 ročnom vzťahu si neviem nájsť priatelku
miso173

Ahojte babami som nemal problém sa zoznamovať keď ze som vysoký modrooký blond atletická postava, našiel som si priateľku nás vztah trval 10 rokov dôvod rozchodu nás vzťah sa skoro nikam nepohol a ťahal som ho väčšinou ja to som bol ešte mlady mal som 21 rokov. Od rozchodu si nejako neviem nájsť priateľku cca 2.5 roka som spoločenský chodím medzi ludi do fitka na turistiku, ale v dnešnej dobe je to veľmi ťažké sa zoznámiť. Baby mi dávajú návrhy kamarátstvo s výhodami to ja odmietam,lebo viem ze jedna strana bude vždy trpieť, neviem čo robím zle. Skúste mi poradiť za prípadné chyby sa ospravedlňujem som len človek ktorý sa tiež mýli ?

Parker

Soli má pravdu, kedysi nebol problém na zoznamke niekoho spoznať. Dnes je obrovský úspech, keď z 20-30 žien zareaguje jedna so slovom "ahoj". A to je všetko. Potom sa netreba diviť, koľko z nich ešte aj po 40tke sú bezdetné a single.

miso173, keď ti ženy ponúkajú priateľstvo s výhodami.... hmmm to znie dosť divne. Evidentne je niekde problém.

miso173

Pre swistica na zoznamkach nič dobré už není bolo tak pred 10 rokmi nebol problém sa zoznámiť, poprípade zájsť s babou na caffe ale v dnešnej dobe je problém aj reálne ženu osloviť keď ze pozerajú len do mobilov žiadny očný kontakt s okolím, mam zverejnený email kľudne môžu napísať najlepšie Trnavský kraj ?

Soli

Za 10 rokov sa doba neskutočne zmenila, pred 10 rokmi nebol celkom problém si nájsť babu, boli ešte celkom normálne, neexistoval instagram, facebook bol v plienkach, neboli influencerky, takže tie baby nemali tieto choré vzory.
Dneska chce byť každá instaqueen takže ono je jedno či si blonďák, vysoký, malý, tlstý, škaredý, dôležité je iba aby si mal plnú peňaženku a vedel frajerku 24/7 dotovať. Potom no problemo.

swistica

Skusal si aj zoznamku? Mimochodom aj tu na forum casto pisu ludia bez vztahu. Tak pripadne pohladaj v temach a skus niekoho kontaktovat.

miso173

Pre Carie ja neriešim to čo bolo nebudem tu rozoberať príčinu ukončenia vzťahu, viem ze som dobre urobil len škoda ze tak neskoro som si to uvedomil, to už je uzavretá vec premna život ide dalej

Carie

Vas vztah sa po 10 rokoch nikam nepohol? Tak si ju mal davno poziadat o ruku. Co si cakal ze ona poziada o ruku teba?

monster_energy

A vieš si predstaviť aké hrozné to musí byť pre chlapcov čo nie sú vysokí atletickí modrookí blonďáci, takí nedostávajú ani ponuky na kamarátstvo...

Celý ten tvoj text znie ako keď sa bohatý človek sťažuje že sa "nudí"... máš to, čo väčšina z nás nikdy v živote nebude mať. Tak nefňukaj a padaj hľadať, u teba to je len otázka času...