BANSKÁ BYSTRICA

Príspevok v téme: BANSKÁ BYSTRICA
sunnyball13

...ahojte...rád by som spoznal , niekoho podobne zmýšľajúceho z BB alebo okolia, s kým by sme cca raz mesačne prebrali napr. na čo sme prišli, čo nám pomáha a podobne...som za osobné stretnutie...vypisovanie na nete berie zbytočne energiu...mňa zaujíma viacero tém tak aspoň načrtnem pár.....ovládanie svojich emócií, čo dáva a čo berie energiu, zdravá strava a vyrovnanosť, ako byť sám sebou....ako využívať svoje myšlienky.....cvičenie, meditácia.....čo nám ukazujú deti?...zmysel života.....atď...takýchto tém je fakt veľa...

sunnyball13

...prípadne viete mi poradiť nejakú inú stránku, kde by som mohol podobných ľudí stretnúť?...alebo niečo iné?...neviem , dáko cítim v sebe túžbu po poznaní....zaujímajú a zaujmú ma veci, ktoré sú možno pre niekoho hlúposti a neoplatí sa pri nich pozastavovať....napr. zdá sa mi dosť zvláštne.....že spal som teraz 30 dní vždy vždy s niekým...ani raz sa mi nič nesnívalo....teraz 1x som spal sám a vypol som na noc elektrinu v byte....snívalo sa mi v noci a cítim sa inak...oddýchnutý viac...je to fakt zvláštne...

sunnyball13

....za skúšku to stojí :)....áno tie meditácie tiež nie je zlý nápad...už som v minulosti pár takých vecí skúsil....či je raz za mesiac málo?...áno môže to byť málo aj akurát..závisí od vzájomného porozumenia...

January

Ja si myslim tiez, ze to je dobry napad, len raz za mesiac je dost sporadicky, to je spolu 12 krat za rok, to je ako keby nic.

kuzelnicka

Myslíš, že toto je spôsob ako niekoho takého nájsť? Nebolo by lepšie keby si začal chodiť na nejaké meditácie napríklad a tam sa s niekým zoznámiš?