10 tipov na krásne vianočné darčeky pre manželku, priateľku, sestru aj maminu od 10 do 150€

Táto diskusia patrí k článku: 10 tipov na krásne vianočné darčeky pre manželku, priateľku, sestru aj maminu od 10 do 150€
10 tipov na krásne  vianočné darčeky pre manželku, priateľku, sestru aj maminu od 10 do 150€

Čo by potešilo tieto Vianoce pod stromčekom vašu ženskú polovičku ? Rozhodli sme sa, že vám túto hádanku pomôžeme rozlúštiť. Tu sú naše redakčné tipy na vianočné darčeky pre manželku, priateľku, sestru aj maminu.

Ivka88

@LenockaH to je veľmi pekný darček. Myslím, že to bude to, čo som nedávno videla u kamarátky a bola som z toho nadšená :)

LenockaH

tento rok ma deti a manžel prekvapili krásnym vianočným darčekom :) naša rodiná fotografia v krásnej sklenenej plakete. Mám ju hrdo vystavenú na čestnom mieste

Jovanka

Pridávam tip na darček, ktorý som objednala tento rok na vianoce mamke a sestre ja - www.iuvenio.com. Obe milujú kvalitnú kozmetiku s bohatým zložením a zvlášť českú a tak tento set anti -age kozmetiky verím, že poteší

Hani123

@LenockaH jeej, to je super nápad. Ja to objednám asi deckám na Mikuláša, aby mali tento rok niečo zdravšie a potom to nosili aj do školy na desiatu

LenockaH

tento rok som dlho premýšľala, čo deťom kúpiť, aby to bolo praktické a za normálnu cenu a natrafila som na tento desiatonosič :))
www.svetplodu.sk

Svetlanka7

My sme babke kúpili čistenie fasády z www.housepro.sk lebo už sa nám stále stažovala, že ju má špinavú :D akože celkom zvlašny darček, ale zas aj praktický na jednu stranu

Healthy818

najhoršie sa mi vyberal darče pre deti, lebo maju toľko hračiek a všetkeho možného, že už neviem čo im stale kupovať. Nakoniec sme s vybrali tento sedaci vak www.wegett.cz, zabalili sme ho, dali na neho veľku mašlu a verim, že sa mu budu veľmi tešit

Textová Inzercia

olej cbd
Ste vystresovaný viac ako kedykoľvek?

Prichádza potencionálna malá fľaštička, ktorá to možno vyrieši za vás. Prečo to neskúsiť?