10 tipov na krásne vianočné darčeky pre manželku, priateľku, sestru aj maminu od 10 do 150€

Táto diskusia patrí k článku: 10 tipov na krásne vianočné darčeky pre manželku, priateľku, sestru aj maminu od 10 do 150€
10 tipov na krásne  vianočné darčeky pre manželku, priateľku, sestru aj maminu od 10 do 150€

Čo by potešilo tieto Vianoce pod stromčekom vašu ženskú polovičku ? Rozhodli sme sa, že vám túto hádanku pomôžeme rozlúštiť. Tu sú naše redakčné tipy na vianočné darčeky pre manželku, priateľku, sestru aj maminu.

Kiko22

podla mna je pekný darček nejaky pobyt :) My sme boli pred cca pol rokom tu www.hotelzochovachata.sk a veľmi sa nám páčilo :) skúste pozrieť a uvidíte :)

Ivka88

@LenockaH to je veľmi pekný darček. Myslím, že to bude to, čo som nedávno videla u kamarátky a bola som z toho nadšená :)

LenockaH

tento rok ma deti a manžel prekvapili krásnym vianočným darčekom :) naša rodiná fotografia v krásnej sklenenej plakete. Mám ju hrdo vystavenú na čestnom mieste

Jovanka

Pridávam tip na darček, ktorý som objednala tento rok na vianoce mamke a sestre ja - www.iuvenio.com. Obe milujú kvalitnú kozmetiku s bohatým zložením a zvlášť českú a tak tento set anti -age kozmetiky verím, že poteší

Hani123

@LenockaH jeej, to je super nápad. Ja to objednám asi deckám na Mikuláša, aby mali tento rok niečo zdravšie a potom to nosili aj do školy na desiatu

LenockaH

tento rok som dlho premýšľala, čo deťom kúpiť, aby to bolo praktické a za normálnu cenu a natrafila som na tento desiatonosič :))
www.svetplodu.sk