10 tipov na krásne vianočné darčeky pre manželku, priateľku, sestru aj maminu od 10 do 150€

Táto diskusia patrí k článku: 10 tipov na krásne vianočné darčeky pre manželku, priateľku, sestru aj maminu od 10 do 150€
10 tipov na krásne  vianočné darčeky pre manželku, priateľku, sestru aj maminu od 10 do 150€

Čo by potešilo tieto Vianoce pod stromčekom vašu ženskú polovičku ? Rozhodli sme sa, že vám túto hádanku pomôžeme rozlúštiť. Tu sú naše redakčné tipy na vianočné darčeky pre manželku, priateľku, sestru aj maminu.

Svetlanka7

My sme babke kúpili čistenie fasády z www.housepro.sk lebo už sa nám stále stažovala, že ju má špinavú :D akože celkom zvlašny darček, ale zas aj praktický na jednu stranu

Healthy818

najhoršie sa mi vyberal darče pre deti, lebo maju toľko hračiek a všetkeho možného, že už neviem čo im stale kupovať. Nakoniec sme s vybrali tento sedaci vak www.wegett.cz, zabalili sme ho, dali na neho veľku mašlu a verim, že sa mu budu veľmi tešit

silacka

sestra si teraz s manželom postavili novy dom, tak sme im kupili ako darček do domu sedaci vak wegett.sk mopdrej farby a keby som vedela, že na to maju zľavu 25%, kupila by som aj nám do obyvačky

Atulina

Já letos nakupovala pěkné dárky tady na www.diten.cz. Mají tam hodně věcí a vlastně od každého něco, tak si myslím, že si každý vybere.

Alexa12

tiež začinam pomaly nakupovat. Toho roku to bude oblečenie. Sestre by som chcela kupit značkovu kabelku a jednu krasnu som našla v obchode differenta. Poznate ten obchod? Maju kvalitne veci, alebo vam na nom niečo vadi a radšej tam nemam nakupovat?