Chodím na VŠ a zalubila som sa do spolužiaka

Príspevok v téme: Chodím na VŠ a zalubila som sa do spolužiaka
Lilipop23

Ahojte ,keďže neviem ako ďalej skúsim poprosiť o pomoc :) Chodím na VŠ a zalubila som sa do spolužiaka ,ktorý žiaľ Bohu chodí so spolužiačkou ...neviem z akeho dôvodu no mala som pocit ,že možno sa páčim aj ja jemu :podpichovali sme sa ,flirtovali sme ... všetko bolo viac menej fajn dokázala som sa ovládať až do tohto týždňa ked mi povedal,že keby nemal ju tak by bral hneď mňa ,že sa mu páčim ..boli sme spolu vonku a aj s ďalšími spolužiakmi no bez nej...odchádzali sme ako poslední ..keby sa zle cítil tak odíde skôr aspoň podľa mňa no ostal a tancoval so mnou...poraďte ako sa mám k nemu ďalej správať? Mám v tom pokračovať alebo sa stiahnuť ,myslíte ,že ju má ozaj rád ? Ďakujem za každú radu

Vidla

Daj mu cas, mozno nemaju najlepsie obdobie vo vztahu ale to ci je to docasne alebo ci to neprekonaju je len na nich dvoch. Mal by ale on vediet, ze ti na nom zalezi a podobne. Veci nie su ciernobiele a vztahy su jedna z najkomplikovanejsich veci vobec, takze asi len cakat co sa z toho vyvinie. Ak ti za to stoji. Ak nie, tak potom utni vsetky kontakty a vybavene.

Lilipop23

Ďakujem za charakterové odsúdenie ,ako som napísala nechcem byt ta kto ich rozdelí,uvidím ako to bude pokračovať.

alicka87

Podľa mňa nemajú problémy inak by ti nehovoril, že keby nemá ju tak by ťa bral. Podľa mňa si užíva to, že sa ti páči, že s ním flirtuješ a aj keby niekedy niečo bolo tak si nemyslím, že by sa len tak vykašlal na tú priateľku čo má teraz. Ja by som sa snažila to ukončiť

Lilipop23

Určite nechcem byť tá ktora ich rozdelí ,ostáva mi asi len čakať, ako to bude pokračovať a radšej do toho nezasahovať.

Amon

Viem ze to musi byt zly pocit byt s nimi kazdy den ale tahat to s nim poza jej chrbat alebo naschval niekomu pokazit vztah nie je dobre. Skus sa s nim porozpravat ako ich vztah berie on. On sam sa musi rozhodnut ze chce byt s tebou a nie s nou. Ak budes na nom vidiet ze v tom vztahu nechce byt mozes ho akurat podporit v tom aby sa s nou rozisiel pre jeho dobro a neostaval s nou len zo sucitu.