Manzelky,partnerky preco podvadzate svojich chlapov?

Príspevok v téme: Manzelky,partnerky preco podvadzate svojich chlapov?
zdradca

Niekolko rokov pracujem v zahranici. A cim dalej tym viac stretavam chlapov na stavbach, vodicov kamionov proste chlapov pracujucich vonku co su rozvedeny s dôvodu nevery partnerky. Pritom ide poväcsine o chlapov,co maju rodiny. Väcsina s nich vonku nechce byt no kazdy vieme aka je situacia s pracou na Slovensku. Nova doba do ktorej padame je namierena proti tradicnej rodine a sami im neverou nahravame a rozbijame si rodiny.
Tak sa pytam Vas zienky nevernice,preco to robite? Preco obetujete svoju rodinu,ci fungujuci vztah kvoli chvilke rozkose?
Co Vas k tomu vedie? Samota? Adrenalin s pokusenia? Lepsi sex? Ci co?
Myslite,ze chlapom nieje luto, ze nemozu byt s vami, s detmi?
PROSIM OSPRAVEDLNTE MOJ PRAVOPIS,IDE MI HLAVNE O PODSTATU

srnec28

Alfasamec je jedinec ktory sa velmi zriedka necha dotlacit do manzelstva, kvoli tomu ze ma vela moznosti na sex, zeny si moze vyberat lebo na sexualnom trhu je velmi ziadany a nemusi sa viazat. Su pripady kedy sa z alfasamca stane v manzelstve beta samec, ale len velmi ojedinele. Zena ma 2 druhy sexu, transakcny a potvrdzujuci(validational). U toho prveho je to nieco za nieco. Umyjes v nedelu riady, povysavas a Bude sex. Druhy, potvrdzujuci sex je sex ktory zena chce mat, prevazne s alfasamcom a potvrdzuje si tym sexom aj vlastnu hodnotu

ahjajjaj

niekde som čítala, že ak sa porovná intenzita sexuálneho zážitku s manželkou/manželom a milenkou/milencom, väčšinou platí: "Nová metla dobre zametá."
Takže nejde o alfa samca. Manžel mohol byť toho času pre ženu alfa samec.
Vrátila by som sa však k vodičom kamiónov pracujúcim v zahraničí. Žena je sama. Na deti, na domácnosť, na zvládanie stresových situácií. Logicky dôjde k odcudzeniu.

srnec28

Nezalezi aky je dovod nevery, ci chlap robi v zahranici, alebo sa zena citi zanedbavana, alebo sa len vyskytla v situacii kedy podlahla. Dolezite je to ze ta zena nikdy necitila sexualnu pritazlivost k tomu podvedenemu chlapovi, a je s nim len pre ine "kvality". Napr. jej poskytuje zazemie, stabilitu, bezpecnost, zdroje atd... Takyto chlap je vsak nedava "motyle v bruchu" lebo je to nudny beta samec. Zena chce vsak plodit potomstvo (mat sex) s alfasamcom, ku ktoremu je pritahovana najma pocas plodnych dni. Prirodzene spravanie, nic extra. Zena porusuje pravidla kvoli alfa samcom a naooak vytvara pravidla pre chlapov, ktori disponuju beta spravanim. Preto sa nema problem vyspat s niekym koho povazuje za alfasamca a ktory ju vzrusuje hned aj na prvom rande. Pre beta samca ma pripravene vseljake prekazky kym mu poskytne svoju intimitu. A ten sex bude aj tak len v ramci plnenia si "povinnosti"

ZdravyUsudok

Pekne, susedovi voac zalezalo na jej zdravi ako manzelovi..
Manzel sa asi bal prejavit viac citovej lasky voci manzelke. Je logicke ze kde laska absentuje, ten druhy ju zacne hladat inde. Clovek potrebuje citit ze je milovany. Ale potrebuje casto aj niekoho milovat. Len psychopati nedokazu mat ineho cloveka radi. Psychopati neplacu, nevedia prejavit radost zato vysmech ano, nevedia milovat niekoho len samych seba, nevedia sucitit len byt pomstichtivi.

ahjajjaj

moja dobrá kamarátka podvádzala svojho manžela. Jej manžel aj synovia boli introverti, ona bola nezamestnaná, odhliadnúc od nejakých príležitostných prác, zato doma sa všetko ligotalo. Sťažovala sa na to, že s ňou sa doma nikto nerozpráva. Že aj manžel ju má za užitočný domáci predmet a matku detí ale inak nič, do výchovy detí sa nezapája, keď má ona nejaké problémy, odbije ju a nech má akýkoľvek návrh, okamžite ho zavrhne. Ak je dieťa choré a ona mu chce kúpiť nejaký výživový doplnok, tak posmešne, prečítala si si marketing na internete a naletela si, a podobne.
Mala hrčky v prsníkoch. V zamestnaní, kde dostávala tie administratívne úlohy jej zomrela kolegyňa na rakovinu prsníkov. Jeden rok sa na pravidelnej kontrole dozvedela, že veľkosť hrčiek sa od predchádzajúceho vyšetrenia zdvojnásobila a ostala v šoku, že zomrie. Nechcela ísť ani domov a v takomto stave ju pod činžiakom uplakanú našiel sused, ktorý sa jej prihovoril a podobne. Ona mu nepovedala, čo sa deje, ale on sa jej začal stále častejšie ozývať, nadbiehať a podobne, a keď sa mu zdôverila, odprevadil ju na špecializované vyšetrenie, ktoré jej dohodol po telefóne.
Ona sa s tým zdravotným problémom zdôverila aj manželovi, s tým, že ona to nechce vedieť a nechce riešiť. Manžel jej podstrkoval emaily s linkami o podcenení prevencie a tak. Ale ani raz nepovedal: pôjdem s Tebou a budem Ťa držať za ruku v čakárni, a aj dovnútra s Tebou pôjdem a nech je čokoľvek, som s Tebou.
Ten sused však presne tak urobil.
Stali sa milencami. Bola reč aj o rozvode. Dôvody, prečo podvádzala, som napísala.
Zo štatistík inak vyplýva, že v manželstve býva častejšia nevera zo strany muža. Napriek tomu, že som žena, hľadím však na manželskú neveru dvojakým merítkom. Muž nasleduje pri nevere najčastejšie len svoje hormóny bez väčšieho emocionálneho vzplanutia, či zaľúbenosti, kým u ženy sa skôr vybuduje emocionálne puto. Preto považujem z hľadiska uchovania a záchrany manželstva ženskú neveru za nebezpečnejšiu, ako tú mužskú.

Gaaspi

Citujem "Samota? Adrenalin s pokusenia? Lepsi sex?" Takže tým si si aj odpovedal. Úplne logické že to je kvôli tomuto. Keď ešte bola vojenčina povinná, tak mnoho vzťahov skončilo odchodom na vojnu. Dnes je to práca v zahrničí, kamionovanie atď. Veď sám jeden kolega raz povedal že bavili sme sa o tom že prečo maká v sklade za almužnu keď má papiere na kamión a on povedal že: jasnééé aby mi niekto ženu preťahoval?!? Takže tým jasne povedal situáciu.

Akonato

Teraz som sa dobre zasmiala, keby to bolo take jednoduche, ze muz mi dava peniaze, lebo robi v zahranici a ja chodim po nakupoch
.Ja by som sla za nim do zahranicia.Keby tam mal byt v podnajme a ne nejaku skatulu 2x3 metre s plesnou a mysou, tak by som si tam nasla pracu

ZdravyUsudok

Zradca
.. vacsina zien nevedia byt same sebou, preto ak im muz odide za pracou do zahranicia, zacne dobre zarabat tak zacnu zit na vysokej nohe. Muz maka za 1200-1500€ tak si zena zacne uzivat luxus. Porovnava sa kamoskami, kolegynami, znamymi a zrazu musi mat to co jej doteraz ani nechybalo ...umele mihalnice, umele nechty, uces ako od kadernicky, tetovanie, pircingy, luxusne boty z ccc, novy kabat z FaM, novy mobil v zlatej farbe, musi sa vyvazat na terenaku aj ked len 10 rokov ojazdeneho z nemecka ..ked zacne zit na vysokej nohe ze zrazu vdaka muzovi ma to co mat pri svojom biednom plate nemohla, zacnu jej rast rozky ..a zrazu sa zacne citit krajsia, pritazlivejsia a zacne koketovat s muzmi, kym jej drahy maka v rakusku, v nemecku, v holandsku atd. Kupuje handry, licidla z avonu, z oriflame atd. a uziva si. A zrazu ked zda sa ze uz jej nic nechyba ..predsa!
Darmo ze jej muz na radu kamaratov kupil vibrator ci inu sexualnu pomocku aby si panicka uzila aspon s nim kym bude nadrzana a drahy je kdesi daleko v zahranici lebo vsak rakusko ci holansko nieje kdesi za lesom a kopeckami, ze sadnem na bus a za hodku-dve som pri nej aby som ju uspokojil ...a urcite kazda jedna to doma ma, co ma muza v zahranici :D
tak ked ju prestane bavit si pchat medzi nohy umely penis ci vibracny kruzok tak hlada zivy penis ..lebo co s vibratorom? Ten ma neobjime, nepobozka, nepomasiruje ...potrebujem chlapa ...a ten moj je daleko a mne nestaci ze pride o mesiac na tyzden ja potrebujem teraz! Tak tie odvaznejsie zacnu lovit ..a ked sa podari ulovit tak uz len to dobre utajit. Aby sa manzel nedozvedel ze mam milenca. Manzel dava peniaze toho stratit nesmiem ..je to dojna krava pre mna a milenca budem mat ked budem nadrzana a manzel nebude poruke.
Ale zradca ..nieje take zmyslanie casto aj na strane muzov ze si najdu milenku v zahranici?

monster_energy

ženy nevedia čo chcú. na jednej strane chcú aby im chlap pekne zarábal ale potom keď majú dosť peňazí tak mu vyčítajú že je v práci a netrávi čas s rodinou. a keď sa rozhodne tráviť čas s rodinou tak mu zase vyčítajú že je neschopák čo málo zarába... žene sa dnes chlap len veľmi ťažko zavďačí, ani po dobrom ani po zlom, stále budú nespokojné. vykašli sa na ne, nestoja ti za to trápenie. radšej si šetri peniaze pre seba a pracuj na sebe a nestrácaj čas s niekým, kto si toho neváži.
tiež trávim celkom dosť času v práci a vzdelávaním sa (chcem zmeniť prácu) a viem že v takejto situácii je lepšie byť sám než mať ženu.