Manzelky,partnerky preco podvadzate svojich chlapov?

Príspevok v téme: Manzelky,partnerky preco podvadzate svojich chlapov?
zdradca

Niekolko rokov pracujem v zahranici. A cim dalej tym viac stretavam chlapov na stavbach, vodicov kamionov proste chlapov pracujucich vonku co su rozvedeny s dôvodu nevery partnerky. Pritom ide poväcsine o chlapov,co maju rodiny. Väcsina s nich vonku nechce byt no kazdy vieme aka je situacia s pracou na Slovensku. Nova doba do ktorej padame je namierena proti tradicnej rodine a sami im neverou nahravame a rozbijame si rodiny.
Tak sa pytam Vas zienky nevernice,preco to robite? Preco obetujete svoju rodinu,ci fungujuci vztah kvoli chvilke rozkose?
Co Vas k tomu vedie? Samota? Adrenalin s pokusenia? Lepsi sex? Ci co?
Myslite,ze chlapom nieje luto, ze nemozu byt s vami, s detmi?
PROSIM OSPRAVEDLNTE MOJ PRAVOPIS,IDE MI HLAVNE O PODSTATU

sokollka

netreba všetkých hádzať do jedného vreca. iba zopár žien je takých, ktoré podvádzajú keď ich chlap pracuje mimo Slovenka!

ZdravyUsudok

Zradca chapem, su muzi a zeny ktori si vazia svojich partnerov. Lubia ich a vazia si co pre nich ten druhy robi.
A potom su ludia ktori podvedu este pred vstupom do manzelstva a ti co podvedu na zaciatku manzelstva ci po par rokov.
Odchod za pracou prinasa klady a zapory, viac penazi ale zase za cenu vzajomneho sa odsudzenia manzelov, absencie sexu a prejavov neznosti z coho je frustrovany manzel aj manzelka, chybajuce travenie volneho casu, malo spolocnych zazitkov.
Tiez poznam pripady ked po odcestovani jedneho z partnera za pracou si jeden z nich nasiel bokovku a bud sa dari to tajit dobre alebo to skoncilo rozvodom, hadkami, skriepkami, vyhrazkami alebo aj fyzickym nasilim.
Muzom chyba v cudzine manzelka po sexualnej stranke, ti co nevydrzia podvedu. Manzelky maju tiez dni ked su nadrzanejsie a bud im staci vibrator alebo nie a su frustrovane, siria nervozitu vo svojom okoli lebo ich nema kto ukojit tak bud si to odnesie ich okolie, deti, kolegovia, najblizsia rodina alebo si najdu milenca.
Cize praca v zahranici ma svoj prinos v podobe vyssieho prijmu kedy si rodina moze viac dovolit ale za cenu nevery a rozpadu manzelstva.
Jeden priklad z mnohych, kamarat a byvaly kolega odisiel od rodiny do nemecka, zvysili sa prijmy, do roka si dovolili dve auta, rekonstrukciu domu, manzelka si zila na urovni co davala okoliu patricne najavo, nabrala sebavedomie a hrdost. Lenze akoby od rozkose nevedela co so sebou, zacala zanedbavat deti ktore jej coraz castejsie strazili rodicia a svokrovci. Tym tlacila do hlavy ze ma prac.stretnutia, miao robit nadcasy atd.
Detom casom ani nevarila obedy ci vecere, jej vlastna matka ale aj svokraz lutosti ze ma toho vela, im ako aj jej obedy varili a nosili. Ucenie s nimi taktiez zacala zanedbavat vraj nevladze a je zrobena z prace ..jej sestra sa im viac venovala ako ona sama. Prosto povedane zacala si viac uzivat, lenosit a flakat sa s vyhovorkami ze ma toho vela. Ale na kavickovanie s kamaratkami mala casu dost. My sme ju neraz videli v spolocnosti jedneho muza ale tvrdila ze jej to novy kolega a ona ho zauca kedze je novy. No az kym ju manzelov kamarat neodfotil ako sa v jednom bare s nim cmuľa a objima vo vypasovanych satach ...
Manzel chodieval domov, nemal navarene, upratane nebolo vraj naco ked decka stale robia bordel, odmietala mu oprat vraj ona ma domacnosti dost, je na vsetko sama a stale len to iste deti, skola, praca, deti skola praca ...a ona nevladze, ale ze on pracoval 12 hodinove šichty skoro kazdy den na stavbe tak to neuznala ze konecne chce prist domov, chce si oddychnit v spolocnosti rodiny, najest sa dobreho tepleho jedla, mat oprate a vychutnat si spolocne manzelske radovanky s usmiatou zenou ktora je stastna ze sa jej zdravy vratil domov a zarobil dalsich 1300€ aby sa mali lepsie. To nevidela, videla len peniaze za ktore si mohla kupit dalsie handry, kabelky, zaplatit kadernicku, kozmetocku a manikerku ..

srnec28

EV365 Ak sa snazis naznacit ze o sexe viem len z knih a nikdy som sex nemal tak pre mna nema zmysel ta presviedcat o opaku. Vlastne som aj cakal kedy niekto pristupi k tejto taktike zosmiesnovania, ktora je typicka pre zeny nizkych kvalit a zozenstelych chlapov.

Elizabet22

Lebo niektore zeny jednoducho nedokazu zit bez chlapa a je im dlho, ked ich muz je na tyzden prec a niektori aj na dlhsie.

EV365

zradca: Prečo nejdeš nebývať do lesa a žrať ihličie, keď tak máš rád prírodu?

srnec28: Tvoje vedomosti o sexe pochádzajú z kníh? :-D

zdradca

Nie, nezdradil som,ani niesom ten pomyslny zlodej. Zistil som o sebe,kedze pracujem uz viac ako 16.rokov v zahranici,ze som len obycajny beta samec. Cize nic. V prirode si bud alfa, alebo nic.

Kedze som chcel,aby sa mala moja rodina dobre,tak som vycestoval za pracou. Nemusel som,no prislo obdobie vytriezvenia po Neznej revolucii,krachu firiem.......atd,vec to poznate. Male deti,buducnost neista. Ako chlap otec rodiny som musel nieco riesit,aby sme ako rodina prezili a mali sa lepsie. Ked sa naskytlo vycestovat,tak ako inych tisice chlapov som vycestoval. Kedze som pracoval v skladoch,firmach,stavbach atd stretaval som vela ludi no hlavne chlapov co opustili svoje rodiny a vycestovali za pracou.
Pri pive sme kecali a viacmenej sa zhodli. Ze nechceme vonku byt,nechceme zit mimo svojich rodin,no inac sa neda. A ulohou alfa samca je ochranit a zabezpecit potravu pre svoju svorku,ak to uz tak obrazne napisem. Je pravda, ze niektori to vzdali skoro,ked im zacalo byt smutno,ci nieco podobne. Ja nikdy nebudem zavidiet chlapovi,co pracuje vonku aj keby mal raz taky plat,ze sa ma dobre,lebo viem co to obnasa. Mi co pracujeme vonku vieme,ze si lasku svojich deti,ci priazen manzelky kupujeme. Aj ja som zenaty,presiel roznymi obdobiami. No raz som vonku vzal aj manzelku a pracovali spolu. Vydrzali sme 4 roky potom uz chcela byt s detmi. Vyskusala vie ake to je byt otrok,neznaly reci v cudzom svete

Ano zijeme si lepsie,no za velkej obety. Ako otcovia nevieme ako nam deti dorastaju, partnersky vztah rozpada,zdravie mame podlomene.
A chceme len jedno. Pochopenie. Mi sme podviedli svoju rodinu,lebo sme ju zanechali bez ochrany. Prinasame sice korist no ulohu alfa samcov v sexualnej oblasti uz neraz nezvladame kvoli zdraviu. Cize ano sme beta samci. Nic. Okrem nosenia koristi na nic ine.
Ak,zena vstupuje do stavu manzelskeho,tak slubuje vernost. Muz ze bude zabezpecovat svoju zenu a ich spolocne deti. Tak preco to zeny nedodrzia,ked muzi svoj slub dodrzuju? Jasne ,nie vsetky su nevernice,berte to obrazne.
Preto odporucam hlavne mladym parom. Vycestujte za pracou vonku.

Akonato

Zradca zradil, lebo podvadza na cestach a teraz chce odlakat od seba pozornost tak zalozil temu- preco zeny podvadzaju.Nabuduce nebude chciet upratovat, tak zalozi temu- preco su zeny spindiry