Moja imunita neexistuje

Príspevok v téme: Moja imunita neexistuje
prispievatel22

Ahojte. Poradili by te prosim cloveku bez imunity co ma robit? Moja imunita v podstate neexistuje, od konca septembra mam uz treti krat nadchu, som vkuse chora, stihla som mat niekolko horucok, chripku, aj zapal stredneho ucha, anginu, cele hrdlo mam zahlienene uz 3 mesiace... mne to nebavi vkuse prezivat (pri lekarovi som samozrejme bola ale ten riesi choroby, nie imunitu), ako mam prestat byt chora? Vitaminy sem tam beriem ale ucinok ziadny...dakujem za rady

Chéri

Julka toto je to, niektoré veci vieme zmeniť, ale niektoré nie. Preto je najlepšie keď sme zdraví a nemusíme nikam chodiť, nie?? :)
Hena prirodzené, že veci nejdú len tak. Aj imunita kým sa oslabí tak to trvá :)

Julka266

Janulienocka, ked niekedy musim povedat, ze sa ani necudujem, ze niekto navstevu lekara odklada, ked niekde je potrebne cakat dlhu dobu, ze dlhy cas len aby si sa vobec dostala na raz a aj to niekde ta otocia pomaly len medzi dverami. To obcas som aj ja z toho bola na nervy, ale som to hodila za hlavu, kedze zdravie je pre mna prioritnejsie

janulienocka2

Emanulka pri zápale pri takých závažných problémoch jednoznačne treba aj doktora ísť pozrieť, poradiť sa, aby sa nasadila liečba, ktorá pomôže!

Julka266

Hena ani nie, ze na pospas, ale nevenovali sme jej asi dostatok pozornosti, kolko sme mali, aby bola v poriadku roky, aby sme sa s problemami nemuseli stretnut.

HenaZ

s tym liekom mam aj ja skusenost..a to teda uz vyse dvoch rokov..suhlasim s tebou v tom, ze je to na dlhsie, ale zaroven si myslim, ze je to aj normalne..nemozeme chciet aby imunita sa pozviechala za par dni..ked sme ju nechali len tak na pospas napriklad roky..

emanulka

- Ako čítam, každý má nejaký ten svoj recept, čo mu pomohlo. Mne fajn padlo, že som si kúpila Wobenzym. Len ja som mala problémy aj so zápalom, čiže ja som si enzýmy kúpila jak podporu, ako pomocnú liečbu popri liekoch od doktora. Ale padlo mi to vhod. Pomerne rýchlo som sa problémov zbavila a cítim sa super aj dnes. Keď ono je to všetko čo sa týka zdravia dlhodobý proces, povedala by som, že až bez na dlhú trať ;) Ale zase stojí zato! -

akinom007

ja uzivam oreganovy olej a probiotika, probiotika bude coskoro rok a oreganovy olej treti mesiac, poviem ti este sa nestalo ani raz ze by som zabudla uzit ja som v tomto poctivec

akinom007

mersia/ to je svata pravda, pokial chceme vidiet nejaky vysledok uzivania vitaminov treba pravidelnost a brat dlhodobejsie

Julka266

Simka to ti poviem, ze si to nemoze kazdy dovolit, lebo problem moze potom nastat aj napriklad financny a to uz teda taka sranda k zdravotnym problemom nie je ani len nahodou.

simka111

Každú chorobu treba vyležať, chápem, že nie každý si to môže dovoliť, ale zdravie je len jedno...
Skus užívať trstinovú melasu, a k nej vit. C ...uprav stravu, je potrebné obmedziť mliečne a sladké na minimum. Dostatok ovocia a zeleniny.
Zájdi do zdravej výživy a popýtaj čaj na imunitu, alebo si sama poskladaj čaj zo zložiek na imunitu- šípky, echinacea, ibištek, rakytník...
Nezabudaj ani na bylinky-rumanček, medovka, materina dúška, skorocel...