Prosím o radu, lekári nemajú čas.

Príspevok v téme: Prosím o radu, lekári nemajú čas.
Peggie26

V máji tohto roku somprekonala cytomegalovírus hodnoty viac ako 250 má byť 6 .... do toho som zistila že minimálne 8 rokov som mala ureaplazmu (infekcia) prejavilo sa mi to tak že ma bolelo celé telo mala som teploty triašku, nemohla som dýchať, krutila sa mi hlava, brnili mi nohy, bolel ma nerv od zadku k pravej nohe, sťahovalo mi svali na chrbtici,robili mi test na tetaniu ta sa nepotvrdila ďalej ma už na nijaké vyšetrenia súvisiace so psychikou nikto neposlal dostala som antb. na ureaplasmu, katastrofa vkuse mi bolo na vracanie mala som slabosti že som nemohla ani preisť a začala som mať problémi s očami, zahmlievalo sa mi, vypadol mi zrak na jednom oku v jednom uhle asi na 20 min. zostal mi zákal sklovca, do toho sa mi začali robiť po tele fľaky, bývalo mi na vracanie, nafukovalo mi brucho,dusila som sa ako keby som vdýchla niečo sypke, zistila som že mi robia zle niektoré potraviny káva redbull živhľava zázvor čokoláda, víno, kvasnice syrečky, atď..... medzi tým som pobehala všetkych lekárov ct mozgu mri mozgu, iminoalergologičku, záhada na potraviny nie som ani alergická ani nemám intoleranciu, všetky výsledky mám dobre akurát zníženu funkciu pankreasu a zvýšenu štítnej žľazy, bola som na sono štítnej všetko ok, sem tam mám v krvi jemne zvyšený zapal ktorý tam na druhý krat už zasa nie je a takto stale dookola, už som si myslela že mam histamínovu intoleranciu ale zasa sa mi z krvi nepotvrdila, posielaju ma na gastro ale tam som bola pred troma rokmi aj na kolono kvôli slepaku a všetko je ok. do toho som dostala nejaku nevysvetliteľnu uzkosť trvala asi 3 dni totalny strach že sa zblaznim , svrbia ma oči vysypava sa mi podnebie s dýchanímuž problém nemám ale stále sa mi krutí hlava som akokeby ohlupnuta, začala som jesť podľa švajčiarskeho zoznamu nizkohistamínové veci a príznaky sa mi skoro všetky vytratili a predsa mi hit nepotvrdili, lekári sa ma vždy snažia vybaviť za 15 min a ja im ani nestíham všetko povedať.... začala som brať oreganový olej každé rano a každý večer probiotika a cez deň akáciovú vlákninu, vyzera že mi to pomaha lebo mám celý život zápchu, našla som si že pri oslabenej imunite čo som aj mala kvôli ureaplazme môže cytomegalovirus spôsobiť poruchy zraku, poškodiť sliznice, pankreas atď... ale že by mi to ani jeden doktor do teraz nepovedal??? čo mám už robiť ? mám sa vykašľať na ich testy a mám si nájsť vlasný spôsob stravovania a posilnenia imunity alebo mam trpieť tie ich vyšetrenia keď sa ani raz nepozreli na všetky výsledky dokopy.... čo už mám robiť :( všetci sa na mňa pozeraju už ako na blazna už mi ani nikto neverí pomaly že mi je zle keď mám vysledky dobre, strašne mi to

maryen

Neviem ja by som neskúšala len tak kadeččo a radšej by som vyhľadala súkromného doktora, ten si nájde na teba čas ;)

mjanik

akupunktúra-obráť pozornosť iným smerom.
1,daj si preliečiť krčnú chrbticu
2, potom trávenie a keď sa to upraví,dokonči to čo ostalo

ZdravyUsudok

A pokial ide o ten virus, po dobrati antibiotik ti robili ko trolne vysetrenia ci pomohli antobiotika?
Je dost mozne ze virus sa ukryl niekde v mozgu alebo v mieche.
Lumbalnu punkciu ti neodporucali?
Pri nej sa odobera mozgovomiechovy likvor a vysetruje

ZdravyUsudok

Neprichadzas do styku s nejakymi chemikaliami? Farby, lepidla, laky, cistiace a dezinfekcne prostriedky, postrekovace, hnojiva, benzin, chlor .. kde pracujes alebo kde byvas...nieje mozne ze ak nie v praci tak v susedstve ci nieje nejaky sused/da zaškodnik? Su osoby ktore zamerne nenapadne skodia. Zeleninu-ovocie odkial kupujete? Co domace zvierata? Chobas nejake? Zajace, kacky, husy, sliepky, ovce ..?
Na parazity si nebola vysetrena?
Co mononuklezoa, borelioza, kliestova encefalitida .. Niektore virusy su potvory schovaju sa v tele do buniek alebk organov a skodia
V byte ste nemenili nabytok? Niektore nabytky su napustane chemikaliami pocas vyroby aj material moze byt podradny ak je to cinskej ci polskej vyroby.
A robili ti testy co mas dostatok vitamonov a mineralov v tele?
B12, zelezo, kyselina listova, vapnik, horcik atd. Niekedy nedostatok urciteho vitaminu co mineralu sa prejavuje roznymi priznakmi.

ahjajjaj

taká rada, čo ak by si presne napísala na papier a dáš im ten papier prečítať. Stručne a vecne. Napr. nutkanie na vracanie po požití orechov
proste takto jednoducho.
Ja som to zaviedla, lebo nie vždy keď som u lekára som v takom stave, že si na všetko spomeniem, a dosť mi dáva zabrať, aj orientovať sa v miestnosti, udržiavať rovnováhu pri chôdzi, nekývať sa a netriasť v sede, a pritom sa sústrediť aj na to, čo chcem povedať a reagovať na jeho pokyny. Nie vždy sa mi k lekárovi podarí dostať ráno, keď som ešte ok.

Peggie26

áno aj mne to pripadá úplne ako histamín, ale čo keď v krvi je všetko v poriadku??? :((( už som myslela že konečne na niečo prídem.. poslali ma na gastro ale bojím sa že podstúpim hadice a zasa mi nič nezistia... dnes ma celý deň bolia čreva najhoršie je že už je to pol roka a často sa cítim ako keby ma niekto otrávil alebo som mala horučku :( ... napadlo ma požiadať jedného doktora na gastre takého čo ma veľa skúsenosti o konzultáciu ktorú si zaplatím aby sa mi pozrel na všetky výsledky príznaky a povedal mi čo ďalej robiť... strašne ma to ničí dokonca som zistila že aj pri športe keď sa už vyčerpám začínam mať podobne príznaky krúti sa mi hlavy, cítim sa nesvoja, ohlúpnuta, hneď ma začne bolieť hrdlo a to by sa tiež hodilo na histamín :( tak ja neviem ... idem patrať ďalej nejdem to vzdávať lebo takto sa nedá žiť ...

V I

Z popisu priznakov a vymenovania potravin s ktorymi mate problem, aj mne napadla histamin. intolerancia. Existuje na to vyzivovy doplnok Daosin, ktory nahradza chybajuci enzym. Uziva sa pred jedlom.

Tyia

Jo nasla som sa,jednoducho pravdepodobne Histaminova intolerancia kt utoci na nervovy system,imunitu a vlastne cele telo nici,ja som ju uz prekonala nastastie,treba prost na koren problemu o tom je hit ,vznika len ako dosledok innej choroby (u mna celiakia).drzim palce + typ ako ju rychlo prekonat su infuzie vit c! Ale infuzie nie tabletky 250mg cecka z lekarne ,ak ich mozete tak toto vam jednoznacne pomoze + vela vitaminov ako napr magnesium na tie nervy...