Akí chlapi majú partnerky...

Príspevok v téme: Akí chlapi majú partnerky...
monster_energy

Keď si tu tak čítam témy, dosť žien si tu sťažuje na svojich chlapov... posledná téma Instagram... a ďalšie, chlap príliš hrá počítačové hry, chlap je nezamestnaný a nechce sa mu robiť, chlap nechce pomáhať s domácnosťou, chlap podvádza, chlap príliš často chodí piť s kamošmi, chlap ju bije a nadáva... proste keď vidím aké hovädá majú partnerky...

A potom si tu sťažujú na samotu takí chlapi, ktorí by boli ideálni partneri. Písali tu takí, ktorí majú sporiadaný život, cvičia, majú dobrú prácu, sú slušní, nefajčia, nepijú, vedia variť, vedia sa postarať o domácnosť a navariť... a takí ženy nemajú... Prečo? Niekde asi bude chyba... Čo je na nich zlé? Možno sú pre tie ženy až príliš dokonalí? Alebo sú nudní? Prečo ženy zostávajú so svojimi hovädami chlapmi keď im tak veľmi vadia? Že ich "milujú"? Tak potom asi musia byť masochistky keď napriek tomu všetkému zostávajú s takým chlapom vo vzťahu. A to hovorím o prípadoch kedy je rozvod ľahký - keď nemajú deti. Iné expertky si s takým aj niekedy stihnú urobiť deti a potom majú zo života peklo a si prídu sťažovať na internet.

Mne sa nad tým proste rozum zastavuje. Ak ti robí zle a nechce sa zmeniť tak sa s ním rozveď a daj šancu slušnému chlapovi. A nie tu vyplakávať ako stále robí hento a tamto a ako ti to veľmi ubližuje no napriek tomu ho "miluješ"...

raddko

Ja si myslim, ze zeny urcitym sposobom ale aj my muzi pritahujeme do zivota urcite typy ludi alebo sa zameriavame na take typy, pre nieco co mame v sebe zakorenene... viete ako sa hovori, muz hlada zenu ako je jeho matka a zena takeho aky je jej otec

Betka132

Inak ked som od neho zdrhla pozerala som si inzerat co si dal zas na zoznamku a keby som ho nepoznala tak by som povedala ze ten chlap je ideal. Krasne sa tam opisal, okrem ineho napr. napisal ze rad vari. Zabudol ale spomenut ze nevie uvarit ani ryzu, ked robil prazenicu tak ju spalil na uhol a ked hodi ma panvicu kuracie tak bude v strede surove a ked vari jeho partnerka a nahodou po vareni najde niekde padnutu omrvinku ci pod. tak na nu navrieska a bude jej to oplieskavat o hlavu este dlho potom. A inak naozaj chodil cvicit a ukazalo sa ze je to naozaj vyhoda, vzdy ked kvoli tomu nebol doma mohla som si vydychnut ze konecne mam od neho aspon na chvilu pokoj, nikto po mne nevresti, nikto ma nebuzeruje.

Betka132

No moj byvaly bol prototyp chlapa od ktoreho podla mna zdrhne kazda. Zakomplexovany lakomy psychicky tyran. Dom nemal ani byt a kvoli hygiene som sa s nim handrkovala, len sa so mnou hadal a ciste veci si davat odmietal. Kolko krat si vecer lahol do postele a smrdel. Okrem toho bol strasne lakomy, mali sme spolocne peniaze na jedlo z ktorych kradol. Odmietal odkladat ucty a ked som ho raz donutila tak sme vysli bez problemov s peniazmi, ked sme si ucty neodkladali tak uz v polke mesiaca sme nemali peniaze a potom do mna hustil nech mu poslem dalsie peniaze. Ked som bola nakupit ja potraviny som smela kupovat len tie najlacnejsie, ked som kupila podla neho drahy syr to bol ohen na streche a cirkus. Zato on si z toho kupoval kazdy druhy den vino a to bolo v poriadku. Rano v den vyplaty hned jak otvoril oci mi miesto dobre rano povedal posli mi peniaze. Boze ked na to spominam nemozem uverit jak som mohla s takym kktom zit.

Akonato

Tak keby si chlap 2 tyzdne nemenil trenky, tiez od neho odide
Keby mal byt auto dom, tak by som nanho apelovala, aby si ich menil denne, aby som nemusela odist
Dala by som mu jedny ciste rano na postel..:-))
Mne skor vadi egoizmus- s lakomcom nedokazem existovat viac ako 2 dni v jednej miestnosti.To je nepredstavitrlne zit s clovekom co len hrabe hrabe k sebe a sam seba ma na 1.mieste aostatnym na poslednom

Charles Bukowski

Povedzme, ze pre 60 az 75% zien je dôležité, aby mal chlap zázemie, co v preklade znamená, aby mal vlastný byt/dom, auto a dobry plat.
Všetko je to vec peňazí. Ak este ako bonus nechceš mať deti, tak môžeš rovno zabudnúť na to, ze si niekoho nájdeš. Nie je to vôbec nič komplikované.

Tutenstein_xD

To je úplne normálne, že keď majú dvaja o seba záujem, tak sa najprv snažia chovať čo najlepšie, aby si toho druhého človeka získali. Takto to pretrváva nejaký čas, aby ukázali, akí sú milí, ústretoví, chápaví a neviem akí ešte, ale po čase to človeka prestane baviť sa hrať na niekoho, kým v podstate nie je.

Samozrejme sú ľudia, ktorí sa na nič nehrajú a ukážu svoju pravú tvár hneď na začiatku. To sú typy ľudí, ktorí sú otvorení a nemajú vo svojom záujem sa hrať na niekoho, kým vôbec nie sú. Toto sa určite viacej cení, aj keď sa človek prezentuje ako totálny idiot. Aspoň človek vie, že s takýmto človekom nechcem mať ľúbostný vzťah a možno žiadny vzťah.

Betka132

Ver tomu ze kazdy z tych hajzlikov co ublizuje zenam keby sa tu na fore mal opisat tak sa vykresli ako stelesnenie dokonalosti. To je presne ten dovod, nepoznas tych chlapov co tu fnukaju ze nikoho nemaju tak ako mozes vediet ze su dokonali. To ze niekto chodi cvicit z neho nerobi dokonaleho jedinca, moj byvaly tiez chodil cvicit a bol to psychicky tyran co si na mne liecil komplexy. Okrem toho mal problemy s osobnou hygienou. Keby sem pisal do tohto fora, myslis ze by ti priznal? Myslis ze by sem napisal spodky si menim raz za dva tyzdne, zabudam po sebe splachovat zachod, partnerku tyram a ponizujem? Ale inak som dokonaly? A skor ako sa ma spyata preco som sa dala dokopy s takym tak ti odpoviem, sprvoti taky samozrejme nebol. Praveze na zaciatku bol velmi mily, galantny, pomahal mi, vobec ma nekritizoval, s hygienou sa vtedy tiez snazil. Problemy zacali ked sme spolu zacali byvat, to sa zacal menit, zrazu mu na mne vadilo vsetko, furt mi rozkazoval a nic som podla neho nerobila dobre, furt mi len nadaval za nieco. Ja som ale od neho zdrhla vcelku skoro.

ZdravyUsudok

Ved pokojne by mohli aj muzi napisat kopu tem kde by sa stazovali
Moja zena nechce alebo nevie varit a musime jest u svokrovcov
Moja zena nechce sex
Moja zena krici na mna a buzeruje ma
Moja zena nic nerobi len chodi po kozmetickach, kadernickach, butikoch ..
Moja zena stale klebeti uz mi to ide na nervy
Moja zena vsetko kritizuje
Ale?! Muzi toto velmi nerobia lebo nestracaju cas s nejakymi forami na webe a radsej pojdu s kamaratmi na pivo :-D
A predsa sa s tymi harpiami nerozvedu a ticho trpia dalej :-D