Akí chlapi majú partnerky...

Príspevok v téme: Akí chlapi majú partnerky...
monster_energy

Keď si tu tak čítam témy, dosť žien si tu sťažuje na svojich chlapov... posledná téma Instagram... a ďalšie, chlap príliš hrá počítačové hry, chlap je nezamestnaný a nechce sa mu robiť, chlap nechce pomáhať s domácnosťou, chlap podvádza, chlap príliš často chodí piť s kamošmi, chlap ju bije a nadáva... proste keď vidím aké hovädá majú partnerky...

A potom si tu sťažujú na samotu takí chlapi, ktorí by boli ideálni partneri. Písali tu takí, ktorí majú sporiadaný život, cvičia, majú dobrú prácu, sú slušní, nefajčia, nepijú, vedia variť, vedia sa postarať o domácnosť a navariť... a takí ženy nemajú... Prečo? Niekde asi bude chyba... Čo je na nich zlé? Možno sú pre tie ženy až príliš dokonalí? Alebo sú nudní? Prečo ženy zostávajú so svojimi hovädami chlapmi keď im tak veľmi vadia? Že ich "milujú"? Tak potom asi musia byť masochistky keď napriek tomu všetkému zostávajú s takým chlapom vo vzťahu. A to hovorím o prípadoch kedy je rozvod ľahký - keď nemajú deti. Iné expertky si s takým aj niekedy stihnú urobiť deti a potom majú zo života peklo a si prídu sťažovať na internet.

Mne sa nad tým proste rozum zastavuje. Ak ti robí zle a nechce sa zmeniť tak sa s ním rozveď a daj šancu slušnému chlapovi. A nie tu vyplakávať ako stále robí hento a tamto a ako ti to veľmi ubližuje no napriek tomu ho "miluješ"...

Tutenstein_xD

ZdravyUsudok ak si tam nenašiel kolonku vo svojom profile s nastaveniami, že zrušiť alebo deaktivovať účet, tak tam asi potom nie je. Skús napísať tomu adminovi a uvidíš.

Miki90

Neviem či do mňa rýpeš alebo sa pýtaš normálne takže ti odpoviem nekonkrétne..
Za mať peniaze považujem mať možnosť kúpiť si všetko čo chcem, mať peniaze na koníčky hobby a nemusieť sa pozerať na to koľko miniem.

Miki90

Peniaze sú určite plus ale sú ti na nič pokiaľ nevieš navonok demonštrovať že ich máš. (Môj prípad)
Naopak chlapi čo ich síce reálne nemajú ale žijú na pôžičkách, lízingoch a hrajú sa na to že ich majú, určite nemajú problém ženu zbaliť...

Tutenstein_xD

No veruže to nie je pravda. Písal som to už v jednom alebo dvoch príspevkoch. Mám známeho, ktorý žije s mamou v dome. Doma neskutočný bordel všade a pach, pretože žijú tak, ako žijú. Samozrejme som ho nikdy za to nesúdil, však nie som padnutý na hlavu.

Aj v jeho izbe si človek nikdy nemal kde sadnúť, keď sme prišli na návštevu. Už druhý rok má priateľku, ktorá žije normálne v byte s rodičmi. Baba nevyzerá vôbec zle a pôsobí na mňa príjemne. Ten známy má auto kombi, staré asi 10 ročné, ak nie viacej a v aute rovnako bordel ako na smetisku a jej to vôbec neprekáža by som povedal.

Tak mi povedz, prečo s ním je ? Nemá vlastné bývanie, jazdí na starom aute a doma má ešte k tomu bordel ako na smetisku. No tak čo mi na to povieš ?

Miki90

Mám vlastný byt, auto, dobrý plat, kopu voľného času, nevyzerám zle a aj tak nikoho dlhodobo nemám lebo som introvert a vyhýbam sa celkovo ľudom.
Naopak kolega nemá nič, má exekúciu na krku, od polky mesiaca nemá peniaze, býva kade tade ale je komunikatívny a nemá problém zbaliť hocijakú ženu čoho som bol už veľa krát svedkom.
Preto to čo si napísala nieje pravda.

januska998

bohuzial je to dneska tak...vsetko je to o tom ze vztahy ma dneska ten muz alebo ta zena ktora ma byt alebo dom a ma dobry plat... a to mam uz svoj vek a vzdy to v mojom okoli tak bolo. Ked ma niekto nehnutelnost vlastnu a peniaze nema problem najst si partnera aj ked je skaredsi alebo otrasna povaha. Lebo kazdemu ide dnes iba o to bez starosti sa prestahovat od rodicov. Preto mladému muzovi dnes nevadi stara partnerka ktora ma aj deti lebo ma svoj byt a mladej zene stary chlap lebo si tym zabezpecila byvanie. je to dnes vsetko o bytoch a peniazoch. Ten kto nema peniaze je dnes v keli

Tutenstein_xD

ZdravyUsudok ak sem viacej nechceš chodiť a chceš zrušiť registráciu, tak sa ozvy adminovi cez kontaktný formulár, ktorý nájdeš v pätičke tejto stránky.