Žiadny orgazmus pri sexe

Príspevok v téme: Žiadny orgazmus pri sexe
yorkshir1810

Ahojte, chcela by som sa poradiť, lebo som už naozaj zúfalá. Mám partnera, s ktorým sme 8 mesiacov moc sa ľúbime a je to chlapec, s ktorým som prišla o panenstvo, ale mám problém. Žijeme pravidelný sexuálny život, niekedy máme sex aj viackrát za deň, ale ešte ani raz som nedosiahla orgazmus.?? Priateľovi som to ani nepovedala, lebo raz som mu povedala, že som sa nespravila a bol strašne smutný, tak to len predstieram. Chuť na sex mám a aj keď ideme sexovať som vlhká, nadržaná a túžim po tom, ale keď už príde k sexu tak necítim absolútne nič. Tak isto to je aj pri orálnom sexe a keď ma prstuje? Tak strašne by som chcela dosiahnuť pri tom orgazmus a nepredstierať to.? Keď si to robím sama tak sa vždy urobím. Beriem aj antikoncepciu, ale aj keď som ju nebrala som nikdy nemala pri sexe orgazmus. Prosím poraďte mi

Akonato

To je jednoduche.Ukaz mu presne, co robis ked si sama krok za krokom a po par cvikoch ho dosiahnes aj s nim. A predstieranie pretvarky a cirkusy do postele nepatria. A mozno si aj budes musiet predstavovat, to ked sii sama, aby ten vrchol dosiel.