Ostať či odísť ?

Príspevok v téme: Ostať či odísť ?
Martin Jukaciak

Ahojte prosím poradte mi lebo ja už neviem ako ďalej ... s manželkou sme spolu už 2 roky , máme krásneho 5 mesačného syna .. s manželkou sa ale neustále hádame .. ona je na materskej a úplne chápem a rešpektujem že má toho sama dosť ...ja chodím do práce , v podstate som hlavný živiťel rodiny .. ráno o 5tej do práce , okolo tretej z práce , nakúpiť domov , čo manželka potrebuje , prídem domov , zoberem si malého , prebalím , nakŕmim , pohrám sa s ním , uspím ho atď , nech si žena trošku odýchne ... ale pre ňu je to aj tak málo ... o sexe o tom ani hovoriť nejdem , sme bez vyše roka , ale vydržal som , lebo ju milujem , keď sa k nej idem aspoň pritúliť a pobozkať ju , tak ona je unavená a hrá sa na telefóne ... tak idem pracovať z domu ešte prácu ( pracujem na vyššej pozícii ) a to je tiež problém lebo mi vyčíta že len robím ... začína mi vyčítať maličkosti ako že mi včera povedala že treba vyniesť koš , mal som na rukách malého , plakal tak som sa ho snažil upokojiť a na koš som zabudol , priznávam ... vyčíta mi že sa sám nechytím a nerobím okolo domu ... uznávam ale nie úplne ... to čo treba urobiť urobím ( pokosím trávu atď ) ... a najhoršie je to , že keď sa s ňou aj snažím tieto veci riešiť že nech trošku chápe aj moju stránku veci , že sa fakt snažím sa o tú rodinu postarať , tak sa zduje a nedá si vysvetliť ...keď jej poviem , že kľudne keď potrebuje pomůcť nech mi to len povie , ja upracem , operem atď tak ona zase do mňa že to mám urobiť sám od seba ... ja ju milujem ale čoraz tým ďalej nadobúdam sám v sebe pocit že som s ňou len kvůli malému , lebo nechcem aby vyrastal v nekompletnej rodine ... ale toto sa bude len a len stupňovať a riešenie je v nedohľadne .. ja som si aj chcel nájsť koníček , sadnúť na bicykel a ísť si vyvetrať hlavu aspoň na polhodinu , ale aj to bol problém , lebo ona potrebuje odychovať , lebo je celý deň , kým som v robote s malým ...prosím poradťe mi či som ja na chybe ozaj alebo neviem .. :(

Majjra

Kvôli dieťaťu by som sa to snažila dať ešte dokopy ale na vzťah treba dvoch. Takže sa treba spýtať ženy či je ochotná spraviť niečo preto aby sa to medzi vami zlepšilo alebo jej to je jedno

daniela2

Čo myslíš, ako často by si bol so synom, kebyže odídeš? Z manželky vyrobíš horšiu matku, lebo toho bude mať ešte viac a navyše sa Ti ani nevie posťažovať, aký mala náročný deň. Ten malý Ťa bude potrebovať iba raz za týždeň? Uvažuj trochu logicky. Keby si odišiel, ako by si sa cítil? Radosť z trestu? Išiel by si k rodičom? Čakali by Ťa s otvoreným náručím, že si odišiel od manželky a bábätka?
Vcelku si myslím, že téma je fake.

Mima Milova

v prvom rade si uvedom ze mas syna. dieta bytostne potrebuje oboch rodicov. sama som z rozvedenej rodiny a mozem ti povedat ze dlhe roky som si vycitala ze to kvoli mne sa nasi rozviedli pritom to je hlupost lebo sa rozvideli ked som mala 2. musis si uvedomit ze tvoja manzelka je tiez niecim zranena. podla mna je problem v tom ze nemate dost casu sami pre seba. teraz neobvinujem ju ani teba. skuste si najst cas kedy sa budete venovat iba sebe navzajom. neviem ci veris v Boha ale chcem ti povedat ze tiez som neverila. no ked som sa zacala modlit pocitila som neuveritlne zmeny. on ti pomoze vo vsetkom. budem sa za vas modlit. ale rozist nie

Mima Milova

v prvom rade si uvedom ze mas syna. dieta bytostne potrebuje oboch rodicov. sama som z rozvedenej rodiny a mozem ti povedat ze dlhe roky som si vycitala ze to kvoli mne sa nasi rozviedli pritom to je hlupost lebo sa rozvideli ked som mala 2. musis si uvedomit ze tvoja manzelka je tiez niecim zranena. podla mna je problem v tom ze nemate dost casu sami pre seba. teraz neobvinujem ju ani teba. skuste si najst cas kedy sa budete venovat iba sebe navzajom. neviem ci veris v Boha ale chcem ti povedat ze tiez som neverila. no ked som sa zacala modlit pocitila som neuveritlne zmeny. on ti pomoze vo vsetkom. budem sa za vas modlit. ale rozist nie

Akonato

To je typicky priklad, ze zena si nevazi, co muz pre nu robi a dobra zena si vzdy najde chlalpa, ktoremu je ukradnute, ked sa aj rozkraja prenho.Zakon schvalnosti vzdy funguje.Vsak normalne napis na papier co vsetko robis, ze ci je jej to malo a ci rok bez sexu je ok.Ste mladi este nemate 70
Podla coho si si vyberal manzelku? Mala som zazobaneho kamarata co si vybral najkrajsiu siroko daleko, ktora z domu bola zvyknuta nic nerobit ich medove tyzdne vyzerali tak, ze sa hadali ako pes a macka.Doma ho vzdy vitala s kritikou co vsetko zle spravil a tym travila cely cas, ze menovala jeho chyby.Zakial jej on kupil dom, prerobil, so zahradou, auto, platil vsetko.Tak ja neviem ci mas doma primadonu ale som mu povedala, ze keby mna niekto tak buzeroval, tak sa rozidem plus ona tiez nechcela sex.Co mozem muzom poradit- hladajte si zenu co z vas bude cela happy, len ked vas uvidi od samej lasky vas zje.Krasa je dobra vec ale treba skumat aj charakter a vnutro
Povedz jej, ze ked to takto pojde dalej odides a treba dufat, ze sa spamata...

ahjajjaj

ahoj, Tvoja žena si 5 mesiacov zvyká na život s malým a je nervózna z toho, že sa jej nič nedarí v domácnosti tak ako predtým, keď bola posledné týždne tehotná. 5 mesačné dieťa zvykne ešte dosť veľa plakať, a nemusí mať presne ustálený denný režim, nepíšeš, či manželka dojčí, alebo prikrmuje, ani o tom, ako to s ním vyzerá v noci. Manželkine útoky na seba rozhodne nevnímaj osobne, ona je len nervózna a vôbec si neuvedomuje, že Ti krivdí. Tak sa ozbroj trpezlivosťou, ak jej útoky prekročia hranice, povedz jej rázne svoje, že väčšina iných mužov ani toľko nepomáha, a taktiež aj o sexuálnych potrebách jej povedz, že Ty to potrebuješ častejšie, a chápeš, že jej hormóny a tak, ale aj tak by mohla byť ústretovejšia voči Tebe.